Wpis z mikrobloga

Wczoraj mój wpis wywołał większe niż planowane zainteresowanie. Wszystkim komentującym i mającym coś sensownego do przekazania - bardzo dziękuję.

Nie sposób jednak nie zauważyć komentarzy przyrównujących ludzi samotnych z cudzego wyboru do najgorszych odpadów ludzkości, pisanych w akompaniamencie typowo polackiego rechotu z czystej radości z czyjegoś cierpienia.

Tak dalej być nie może. Temu robactwu nie można dać dłużej pożywki. Zbyt wielu ma ubaw z depresji moich braci w przegrywie.

Dlatego nie przybyłem tu się użalać, jak niektórzy błędnie myślą. Przeciwnie. Przybyłem z toporem, by ściąć bluepilowski totem i cisnąć go na stos wraz z innymi fałszywymi bożkami, przed którymi normictwo bije pokłony.

Przybyłem tu także po Ciebie Przegrywie.

Zamierzam wyburzyć zamurowane wrota do piwnic i przebudzić legiony przegrywu, by zmobilizować ich do walki o lepsze jutro dla samych siebie. Tego #!$%@?łego świata i reguł gry nie zmienimy, ale zmienić siebie możemy.

Toteż z tego miejsca apeluję do piwniczaków - zerwijcie okowy #!$%@?. Przekujcie całą swoją frustrację, upodlenie i wszelkie inne negatywne uczucia, które rozszarpują Wam duszę niczym demony, w wolę i zacznijcie zmieniać swoje życie. Teraz, w tym momencie. Wyłącz ten #!$%@? wykop i idź pobiegać. Daruj sobie uderzanie pięścią w stół, bo to prowadzi tylko do rozlewania herbaty.

Na początek zwiększ masę. Serio, jeśli jesteś #!$%@? szczypiorem, na którym łachmany wiszą jak na wieszaku to zacznij ćwiczyć. Powieś so plakat Conana, by Cię motywował do osiągnięć. Zabijanie wrogów mieczem możesz sobie póki co darować.

Jeśli jesteś ulańcem to skończyć podjadać pomiędzy posiłkami, odrzuć słodycze i zacznij regularnie #!$%@?ć kardio.

Rozwijaj się, ucz codziennie, miej pasje, znajdź pracę. Odkładaj kasę, nie trać czasu i zdrowia na używki.

Zbyt długo życie urządzało facefucka na Tobie, pora powstać z kolan niczym czwarta czy piąta Rzeczpospolita i pokazać, że czas przełykania gorzkiego ejakulatu minął.

Staniesz się lepszą wersją siebie, by w końcu po raz kolejny przekonać się, że nie masz szans u kobiet, bo urodziłeś się z #!$%@? genami. Prawdopodobnie i tak zdechniesz w samotności.

Mimo zderzenia z nieuniknionym pociągiem przeznaczenia, będziesz teraz lepszym człowiekiem. W zdrowym ciele, zdrowy duch. Jeśli przyszło Ci żyć w męce, to chociaż będziesz silniejszy, sprawniejszy i bystrzejszy, by mieć więcej krzepy na nigdy nie kończącą się wojne ze światem.

Zrób to dla siebie. A jeśli nie dla siebie, to po to by udowodnić wszystkim, że jesteś kimś więcej niż nieudacznikiem piszącym smutki na wykoppeel.

Będę sprawdzać co u Ciebie, więc tym razem się nie wykręcisz.

Ku zwycięstwu!

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu ##!$%@? #bol #mgtow #miejscenatwojareklame
  • 29