Wpis z mikrobloga

Loszka z pracy przez cały tydzień jęczała że klima be i jej zimno, a ona przez nas w końcu zachoruje.
Tak, w 32-stopniowym upale, ta pinda narzekała że klima nastawiona na 23 to lodówa i ona zamarza.

Okazało się że wczoraj wieczorem wychodziła ostatnia i ją uszkodziła specjalnie, o czym poinformował szef.
Tak, dała się nagrać na kamerze xD
Ludzie w robocie dowiedzieli się o tym oficjalnie, szef się nie #!$%@?ł w tańcu xD
Loszka zapłaci za naprawę, ale to nic( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziewczę schowało się w toalecie, a potem posłała koleżankę po swoje rzeczy, bo stwierdziła że źle się czuje i idzie do lekarza po L4. Wszyscy są tak #!$%@? że jakby tam przyszła to rozerwą ją na strzępy.
W sobotę nikt nam tego nie naprawi, jutro tym bardziej, bo weekend.
Dobrze że mam urlop, bo z relacji wynika, że kończą się butle do dystrybutorów, szef poleciał po nowe. Wszystkie wiatraki wyciągnięte z piwnicy wyczyszczono i pracują na pełnej #!$%@?, przeciążając sieć. Majster robi co może, by instalacja nie jebła.
Informatyk siedzi w piwnicy, niby dbając o serwer a tak naprawdę dlatego, bo tam chłodniej te parę stopni.

Laska była dotychczas lekko nielubiana w oddziale przez swoje #!$%@? o byciu fit, ale nic poza tym. Teraz ją znienawidził cały budynek
( ͡ ͜ʖ ͡)

#pracbaza #logikarozowychpaskow
  • 202
@WodzNaczelny ehh jak ja to dobrze znam. W tym tygodniu przyszły do dyrektora dwie baby w delegacji, że proszę wyłączyć klimę z powodu że mi zimno i jak nie wyłączysz to pójdziemy na L4. I że skoro nie chcemy wyłączyć klimatyzacji bo nam ciepło to mamy sobie okno otworzyć xD
Na zewnątrz ponad 30 stopni, klimatyzacja ustawiona na 24-25. Oczywiście kazano im wypierdzielać w podskokach, bo nikt nie będzie doprowadzał do sytuacji,
@WodzNaczelny:

wchodzi mężczyzna do biura

- DZIEŃ DOBRY

- DZIEŃ DOBRY #!$%@? PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?

- DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE

- NO DAJ

- PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST PILOT DO STEROWANIA KLIMATYZACJĄ

- CYK 23

- DOBRA IDZIEMY PRACOWAĆ

a kobieta ja #!$%@?

- chlip chlip tutaj jest tak zimno

- #!$%@? patriarchalna klimatyzacja

- ehhh tak bym chciała cieszyć się upałem

- a nie mogę

-
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stanley666: różnie, częściej przestawiam niż wyłączam. Ale przestawiają z powrotem na hibernację.
To nie jest kwestia samej temperatury tylko, że na mnie dmucha, więc z czasem gdy siedzę zawsze wychłodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
@WodzNaczelny:


Tak, w 32-stopniowym upale, ta pinda narzekała że klima nastawiona na 23 to lodówa i ona zamarza.


Bardzo ważne jest, by różnica temperatur w pomieszczeniu i na zewnątrz nie przekraczała 5-6°C. Jeśli więc na dworze jest 31°C ustaw klimatyzację na 25-26°C.

@WydajnaJednostkaIndywidualna: o, dokładnie to. Ludzie ustawiają jak w chłodni gdy na zewnątrz żar i nie kumają, że to ani przyjemne ani zdrowe.