Wpis z mikrobloga

@alxnr: całe życie to #!$%@? kółko:
- zajeżdżasz się w robocie dla siebie i kobiety -> "nie masz dla mnie czasu" -> laska odchodzi albo się puszcza bo ciebie często nie ma
- masz wywalone w pracę, zarabiasz tylko żeby stykło -> laska czuje że to nie to, bo mógłbyś lepiej zarabiać i brać ją na 6x w roku na wakacje

...i wracasz do początku
  • Odpowiedz
@alxnr: Tak wygląda 90% jak nie 100% związków/małżeństw ludzi będących ze sobą dlatego, że nie potrafili się zabezpieczyć, albo pigułka się "zapomniała" wziąć po 29. urodzinach.
  • Odpowiedz
@alxnr: ja sobie zdaję sprawę że na wykopie jest masa przegrywów, ale nie jestem w stanie ogarnąć skąd ta zawiść do kobiet.
Dziewczyna narzeka i może ma rację, moim zdaniem ktoś kto pracuje po 12 h +weekend (od czasu do czasu) powinien mieć hajs prawie na wszystko (nie na minimum egzystencji), jeżeli jest inaczej to on ucieka z domu a nie pracuje.

Z wpisu dziewczyny wynika że ona chciałaby wrócić do pracy/nauki ale jeszcze nie może. To jest godne pochwały.

Problem tkwi w braku uczuć między nimi, ale to nie powód by hejtowac dziewczynę, równie dobrze można powiedzieć że Mirek jest po prostu przegrywam (choć w przeciwieństwie do was
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@alxnr: nie wiem kto się jej dziwi, zajebiste zycie, laska poświęciła swoje plany nauki i kariery dla dziecka z którym pewnie siedzi bez przerwy w domu sama, a od siedzenia w domu bez wyrwania się do własnych hobby to na łeb można dostać i bez dzieciaka. Tatusia nie ma bo kto wie czy nie jest tak że mu na rękę być w pracy, ilu to jest takich co chodzą do
  • Odpowiedz
Jeżeli to była "typowa wpadka" czyli mamy do czynienia na 99% z jakimiś #!$%@? (szacuje stosowanie prezerwatyw na 99% skuteczności) i spróbowali by to jakoś działało to równie dobrze może facet siedzieć w pracy bo nie może ścierpieć chorowitego bachora i nie może patrzeć na żonę, która już wcale go nie pociąga.
  • Odpowiedz