Wpis z mikrobloga

Swego czasu Lord Kruszwil (bogatsza wersja patostreamerów) robił zawody, w których wymagał od uczestników upokarzających czynności. Oczywiście wiem, wiem kapitalizm, wolność, godzenie się na to itd.
Co nie zmienia faktu, że upokorzenie dobrowolne za pieniądze jest zawsze upokorzeniem. Treści szkodliwe Kruszwila podłapał inny internetowy twórca Dominik Łupicki, którego content również jest dnem. Dominik zasłynął tym, że zalał hotel chyba w Grecji i wrzucił jako jeden z własnych filmów ! Po fali krytyki usunął film.

W gospodarce występuje coś takiego jak zachowania paralelne, tj. przedsiębiorcy naśladują udane techniki promocji, sprzedaży itd. Jak widać ma YouTube jest to samo (wiem Ameryki nie odkryłem).

Jednakże spójrzmy na to z punktu widzenia dialektycznego. Kruszwil i Łupicki są syntezą patostreamerów oraz youtuberów mainstreamowych typu abstrachjue czy jakieś inne Stuu i Blowki.

Filmik ze screena nie był śmieszny, a raczej nudny i żałosny. Co nie zmienia faktu, że treści patostreamerskie (np. upokorzenie za hajs) są nadal propagowane, tyle że w pozornie innej wersji.

#youtube #patostreamy #polskiyoutube #bekazpodludzi #patologiazmiasta #patologiazewsi #kruszwil #danielmagical
B.....u - Swego czasu Lord Kruszwil (bogatsza wersja patostreamerów) robił zawody, w ...

źródło: comment_YUnkvLnG86dWKeAnTbJw8Ql8LyDv0FvM.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Mateo094 niestety tak. Chociaż nie do końca - Łupicki starał się mieć do tej pory przeciętny family-friendly-content ale jak widać formuła mu się powoli wyczerpuje,a gość nie jest charyzmatyczny, to zaczyna kopiować pomysły Kruszwila.
  • Odpowiedz
@Brak_Oryginalnego_Pseudonimu:

Kruszwil "bogatszą wersją patostreamerów"

toż to zupełnie co innego do tego co Kruszel w Wawrzyniakiem uskuteczniają.

"wymaganie od uczestników upokarzających czynności"

do rozpijania rodzicielki, codziennych bójek, hektolitrów alkoholu i innych patologicznych igrzysk brzmi jak jakaś wersja demonstracyjna o znamionach patologii a w żadnym wypadku "bogatsza wersja", litości.
  • Odpowiedz
@kebabinho_shoty: tylko patostreamerzy nigdy nie były i nigdy nie będą autorytetem, to są eksponaty, zwierzęta w internetowym zoo. Taki Łupicki czy Kruszwil mogą być spokojnie uważani za autorytet dal tysięcy dzieci, a promując takie rzeczy jak lizanie śmietnika są BARDZIEJ szkodliwi, niż jakikolwiek patostreamer. Bo nikt zdrowy umysłowo nie będzie naśladował Rafatusa, ale tego dzieciaka co liże kubeł ze śmieciami już tak. I potem salmonella, czy inne g---o
  • Odpowiedz