Wpis z mikrobloga

Mireczki z #programowanie #programista15k

zaczęła się przedsprzedaż tego kursu: https://droganowoczesnegoarchitekta.pl/

jak myślicie - warto, zakładając że ktoś jest zainteresowany? Wiadomo, że wiedza jest ogólnie dostępna, ale zebrana w jednym miejscu i przez sensownych ludzi z programem, który moim zdaniem wygląda ok.

Co myślicie? Bo ten sam gość organizował jeszcze kurs gita, który był moim zdaniem cenowo mocno z dupy, jak za kurs gita.
  • 18
  • Odpowiedz
#!$%@? złapał bakcyla na robienie kursów i nagle będzie robił/nadzorowałpo jednym kursie miesięcznie, jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze, jak to się sprzeda kurs który jest celowany dla seniorów to już chyba będę mógł umierać, jakieś kilka tygodni temu aniserowicz był również częścią kursu o webdevie, "wtf: co ten frontend" jakoś tak się nazywał.

Osobiście omijałbym szerokim łukiem tego pana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jedzgruszki: rozpiska programu w ch***j podobna jak przy tym kursie o frontendzie, wiadomo tematyka inna ale rozplanowanie kurs na tygodnie + live w trakcie kursu :D
  • Odpowiedz
@jedzgruszki: cena jest na pewno dobra, ludzie którzy to robią zakładam, że mają o tym pojęcie. Aniserowicz odcina kupony od swojej marki którą promował latami. Natomiast umówmy się ten kurs to są ogólniki , to samo dostaniesz za free słuchając prelekcji z konferencji czy oglądając plurarsight. A czy potrzebujesz całej wiedzy na raz, nie sądze. Gdyby mi firma za to zapłaciła to czemu nie, natomiast nie wyjąłbym ze swojej kieszeni
  • Odpowiedz
@jedzgruszki: ja poważnie rozważam, dużo z tych tematów niby znam, ale fajnie mieć to zebrane w jednym miejscu, no i zawsze trochę wygodniej po polsku.

jak to się sprzeda kurs który jest celowany dla seniorów to już chyba będę mógł umierać


@reev: że niby seniorzy nie robią kursów? Nie żebym był fanem aniserowicza, ale nie dałeś żadnego konkretnego argumentu przeciw temu kursowi
  • Odpowiedz
@fortySeven: Obejrzałem live, sporo ogólników o których wie doświadczony przez życie developer :)
Najbardziej sensowną osobą jest tam Jakub Kubrynski. Reszta to tylko tło i potwierdzanie jego wniosków (przynajmniej ja miałem takie odczucie)
Nadal nie wiem jak miałoby wyglądać "mięso" w tym kursie, bo mam wrażenie że będzie to trochę opowieści ze swojego zycia i wyjaśnienie prostymi słowami o co chodzi w każdym stylu.
  • Odpowiedz
@Crisu: też załuję że nie ma jakiegoś rozdziału przykładowego, bo można pójść ogólnikami, jak i w mięso. Dlatego się zastanawiam. Może lepiej po prostu kupić w promocji pluralsight na rok za 200 dolców. Kusi mnie głównie ten polski, niby z angielskim problemu nie mam, ale zasypiam wieczorami nad kursami po angielsku
  • Odpowiedz
@jak5z: ja po przemysleniu chyba sklaniam sie ku kupieniu pluralisght na rok - przy ilosci kursow jaka tam jest, miesa bedzie wystarczajaco. Pare rzeczy z kursu aniserowicza, ktore nie sa tam omowione, przeboleje i gdzies doczytam sobie. Bo tutaj z opisu wynika, ze takie DDD w tygodniu drugim to bedzie faktycznie "lizniecie" tematu
  • Odpowiedz