Wpis z mikrobloga

Wyjasnijcie mi jak kobiety w Polsce w tych czasach mogą byc szczesliwe, skoro muszą ogarniac siebie, dziecko i jeszcze męża?
Nie dziwie sie ze kobiety nie chcą sie z wami spotykac. Na poczatku zwiazku byc moze i zakladacie maske jacy to wy fajni, mescy i ogarnieci jestescie. Ale po jakims czasie odzywa sie u was jakas depresja czy inne problemy, albo zwykle lenistwo i niemal wszystko trzeba ogarniac za was - od wybrania miejsca i terminu na wakacje, poprzez zabrania was do restauracji (zeby kobieta mogla chociaz raz zjesc jak czlowiek na miescie, a nie stac przy garach) na #!$%@? wybieraniu #!$%@? ciastek do filmu (ktory tez kobieta wybrala) ktory obejrzycie wieczorem.
Apeluję - ogarnijcie się !

Ps. Przytoczone tutaj argumenty zostaly zebrane z dwoch poprzednich zwiazkow, chociaz w moim obecnym widzę ze zaczyna sie dziec podobnie. Oczywiscie staram sie nie popelnic drugi raz tego bledu i odbijam piłeczkę w jego stronę, zeby to on bardziej decydowal i sie ogarnął, bo ja za niego decyzji nie bede podejmowac. Tak robic sugerowal nawet psycholog. Serio, czy to sie nazywa kobiecosc? Potrzasanie wami co chwila, zeby doprowadzic do porzadku i trzymanie was w ryzach?

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #randkujzwykopem #psychologia #silnaniezaleznakobieta
  • 297
no tak. Ty znasz mnie najlepiej i wiesz wiele o moim ego #!$%@? w kosmos. Wlasnie dlatego chodzę do psychologa ktory twierdzi, ze mam w #!$%@? niska samoocene i sie nawet uprzedmiotawiam w zwiazku. Tak. Specjalista wykopek wypowiedzial sie. (btw wyczuwam niezla projekcje z twojej strony)


@DzikaMrowka: Zatem jeśli to prawda co piszesz to sama wchodzisz w te role a facet się po prostu wycofuje.
@ediz4: tak, dokladnie o czym napisalam w pierwszym poście - ze teraz juz staram sie tego błędu nie popelnic i jak widze to co widze, to odbijam decyzyjna pileczke do niego. Jednak przykre jest to, ze gdybym byla prawdziwa kobieta to naturalnie bylabym ta kobietą. A tak to musze się starac o to, zeby nią byc.
A niebieski w takim wypadku pewnie ze mna wkrotce zerwie, bo ze mna jest sie
@DzikaMrowka Mrówki narzekanie na facetów odc. 3456
To, że byś gp zostawiła wcale nie musiałoby oznaczać, że nie znalazlabyś sobie potem kogoś nowego i lepszego (tym bardziej będąc nauczona doświadczeniami). A twojego parcia na to by mieć dzieci i to jak najszybciej już w ogóle nie pojmuję. W tym wieku są z tym same problemy - parę lat później jest łatwiej (moi rodzice np. pierwsze dziecko mieli w wieku 28 lat), a
@PanNocebo:

wcale nie musiałoby oznaczać, że nie znalazlabyś sobie potem kogoś nowego i lepszego


Sugerujesz ze z wlasnej woli zostalabym singielka, na ktora wszyscy beda pluc? Ahahaha. Czekaj, chyba o innej mrowce mowimy.

A co do dzieci - juz porzucilam ta mysl. Wiem, ze nigdy rodziny miec nie bede, chyba ze taka w ktorej bede popychadlem i bede robic wszystko za wszystkich. Juz wolę miec niebieskiego do spotykania sie raz na
@DzikaMrowka: No tak, bo oczywiście jak dziewczyna jest po 3 związkach to każdy będzie tylko pluć i się nabijać jeśli w ogóle spojrzy na takiego beta przegrywa :D Przecież to absurd. Poza wykopem faceci wcale nie mają podejścia pokroju TYLKO 8+/10 I KONIECZNIE DZIEWICA! Zresztą co jest złego w byciu singlem? Parę lat bycia samemu jest bardzo zdrowe. A podejście "Naaah. I'm fine" i zostawanie przy obecnym stanie rzeczy, który cię
@PanNocebo:

: No tak, bo oczywiście jak dziewczyna jest po 3 związkach to każdy będzie tylko pluć i się nabijać jeśli w ogóle spojrzy na takiego beta przegrywa :D


Jakby nie bylo jestem juz przechodzona. I zakladajac ze teraz bym sie z obecnym rozstala to ok, teraz byc moze bym sobie keszcze kogos znalazla. Ale to znowu bedzie zwiazek na jakis czas, potem sie rozstaniemy, znowu kogos znajde... Az w koncu
@Mathas:

 Kobiety bardziej ciągnie do ogarnięcia domostwa itp niż mężczyzn.


Ociehui ale skisłam XDDDDDDDDD

Nie, bo tradycyjne sztampowe wychowanie mówi baba do kuchni i rodzenia dzieci a facet zapirdalać do roboty utrzymać rodzinę. Przy czym niebiescy teraz nie chcą robić na "księżniczkę", to kobiety też nie chcą prowadzić usług restauracyjno hotelowych za darmo.
Ba, w dzisiejszych czasach żeby utrzymać rodzinę trzeba obojgu pracować. Ale o tym by podzielić te obowiązki restauracyjno