Wpis z mikrobloga

Wyjasnijcie mi jak kobiety w Polsce w tych czasach mogą byc szczesliwe, skoro muszą ogarniac siebie, dziecko i jeszcze męża?
Nie dziwie sie ze kobiety nie chcą sie z wami spotykac. Na poczatku zwiazku byc moze i zakladacie maske jacy to wy fajni, mescy i ogarnieci jestescie. Ale po jakims czasie odzywa sie u was jakas depresja czy inne problemy, albo zwykle lenistwo i niemal wszystko trzeba ogarniac za was - od wybrania miejsca i terminu na wakacje, poprzez zabrania was do restauracji (zeby kobieta mogla chociaz raz zjesc jak czlowiek na miescie, a nie stac przy garach) na #!$%@? wybieraniu #!$%@? ciastek do filmu (ktory tez kobieta wybrala) ktory obejrzycie wieczorem.
Apeluję - ogarnijcie się !

Ps. Przytoczone tutaj argumenty zostaly zebrane z dwoch poprzednich zwiazkow, chociaz w moim obecnym widzę ze zaczyna sie dziec podobnie. Oczywiscie staram sie nie popelnic drugi raz tego bledu i odbijam piłeczkę w jego stronę, zeby to on bardziej decydowal i sie ogarnął, bo ja za niego decyzji nie bede podejmowac. Tak robic sugerowal nawet psycholog. Serio, czy to sie nazywa kobiecosc? Potrzasanie wami co chwila, zeby doprowadzic do porzadku i trzymanie was w ryzach?

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #randkujzwykopem #psychologia #silnaniezaleznakobieta
  • 297
  • Odpowiedz
Skoro znasz mnie lepiej ode mnie samej, to już nic dodać mi nie pozostało, kłócić się nie będę skoro wiesz lepiej co myślę i co jest moim modelem.


@Anna_: przecież to ty go tutaj doskonale opisałaś. Nie napisałaś tylko co mężczyzna dostanie w zamian. Miłość się raczej nie liczy, bo przecież mężczyzna też powinien kochać kobietę.
  • Odpowiedz
@Anna_: no to napisz może jak by to miało wyglądać.

Ja osobiście jeśli już miałbym taki związek zakładać, to tylko ze szczerze wierzącą kobietą, która przestrzega pewnych reguł, bo w takim przypadku wiadomo, że żyje ona pewnymi wartościami, a nie tylko o nich mówi i dla niej związek to coś ważnego i dożywotniego, o co trzeba dbać, a nie tymczasowy produkt, który używa się kilka lat a potem wymienia na inny.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Podobnie do tego co napisałeś jeśli chodzi o wartości i stałość, pomijając wiarę katolicką której nie wyznaję, ze spojrzeniem na świat podobnym do mojego, a takich osób też jest niewiele. Nie wierzę natomiast w ideały i wiem że każdy ma jakieś wady, także bez przesady.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: btw xd nie wziales pod uwage ze np. Jedna z przyczyn sporej ilosci rozwodow jest to ze kobiety sa #!$%@? tym, ze #!$%@? do pracy a potem ksiaze jeszcze wymaga obiadku, kolacji i seksow? Ja akurat w takim wypadku wolalabym miec kochanka i zyc sobie sama niz wiedziec ze do konca zycia moje zycie bedzie tak wygladac.
Rzecz druga. Powiedzmy, ze wiecej zarabiasz od swojej dziewczyny. Ty jedziesz na wakacje
  • Odpowiedz
Rzecz druga. Powiedzmy, ze wiecej zarabiasz od swojej dziewczyny. Ty jedziesz na wakacje do tajlandii a ona wcale lub nad polskie morze? Ty idziesz zjesc w dobrej restauracji a ona w domu?


@DzikaMrowka: ja nie jeździłym do Tajlandii i nie włóczyłbym się po restauracjach tylko żyłbym normalnie, inwestując w dochód pasywny, więc pewnie razem jedlibyśmy w domu.
  • Odpowiedz
z jedzeniem: nie wiem,dla mnie np. Zjedzenie monego ugotowanego jedzenia nie jest przyjemnoscia, chociaz podobno dobrze gotuje ¯_(ツ)_/¯


@DzikaMrowka: czyli tylko byś się męczyła w związku, gdzie to ty gotujesz.

A konkrety?


Zależnie od danego związku.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski:

czyli tylko byś się męczyła w związku, gdzie to ty gotujesz.


Ale teraz i gotuję i chodzę do pracy, więc męka podwójna. A niebieski jestem na 100% pewna nie będzie gotował :)

Zależnie od danego związku.


Ok. W każdym razie, patrząc na to że wiele kobiet (zwłaszcza w pl) nie pracuje mając dzieci czułabym, że jestem gorsza i nie byłabym wtedy szczęśliwa. Po prostu związek w którym obie strony są
  • Odpowiedz
Przytoczone tutaj argumenty zostaly zebrane z dwoch poprzednich zwiazkow, chociaz w moim obecnym widzę ze zaczyna sie dziec podobnie.


@DzikaMrowka: zostań feministką, problem ze złymi mężczyznami zniknie samoistnie i pozostanie ci tylko kupić sobie koty ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz