Wpis z mikrobloga

@kuss115 Specem nie jestem ale pamiętam jak parę lat temu trampek przykleił mi się do asfaltu. No był tam do zeszłego roku
Skoro czarna smoła się nie zrobi to czemu trampka mi ukradło? ()
@komiks42: Widocznie guma w trampku była bardzo niewytrzymała na temperaturę. Sprawdzałem przed chwilą pirometrem i w tej chwili szary asfalt ma u mnie ~44°C. Za parę godzin pewnie będzie miał te ~50°C i więcej nie naciągnie. To już bardziej od asfaltu potrafi nagrzać się ciemny parapet, albo wnętrze samochodu.
@laaalaaa #wielkopolska #ostrowwielkopolski #ostrow otóż nie tym razem ...
Lepsze to niż nic , władze Ostrowa Wielkopolskiego poszli po rozum do głowy i będzie bardziej zielono , choć moim zdaniem jest bardziej niż u konkurencji
http://ostrow.naszemiasto.pl/artykul/11-mln-zlotych-bedzie-kosztowac-rewitalizacja-przestrzeni,4838754,artgal,t,id,tm.html
Pobierz Nie_quatschen - @laaalaaa #wielkopolska #ostrowwielkopolski #ostrow otóż nie tym raze...
źródło: comment_jX2w9AsliLxfsh5W1cz7XHDu35BU8Cqm.jpg
@Niukron: Temat nie dotyczył Kielc tylko zdjęcia, gdzie jest informacja o niższej temperaturze pod drzewami na jakiejś ulicy niż na innej ulicy bez drzew. A skoro już ktoś odszedł od tematu i wkleił wycinek miasta, co miało rzekomo udowodnić, że zieleni ubywa, to dodałem informację, że nie trzeba daleko jechać, żeby odpocząć wśród zieleni, jeżeli komuś przeszkadza mniej zieleni na rynku w Kielcach. Poza tym na starym zdjęciu kieleckiego rynku widzę
Pobierz Y.....m - @Niukron: Temat nie dotyczył Kielc tylko zdjęcia, gdzie jest informacja o n...
źródło: comment_WZxWgParhizYhWj4OMmpogqocyLjL18o.jpg