Wpis z mikrobloga

@YourDoom: Kielce dobre miejsce, ale jazda rowerem to tragedia. Polecam natomiast jazdę autem po świętokrzyskich drogach - jest pięknie, a drogi coraz lepsze - Świętokrzyskie może na razie tylko S7, ale drogi lokalne, wojewódzkie są bardzo spoko imo - dużo lepiej niż np Dolny Śląsk.
  • Odpowiedz
@Niukron: mi się podoba szkło i beton, zapraszam do Seulu/Busan czy nawet Stambułu. Serio, robi wrażenie, ale fakt, że nasz kielecki rynek miał coś w sobie i ten herb miasta z kwiatków chętnie znów bym zobaczył :).
  • Odpowiedz
@laaalaaa: Przy takim wpisie tylko czekać na Janusza który ci napisze że "HURRR DURRR drzewa przy drogach trza wycinać bo są niebezpieczne i ludzi ZABIJAJO!!! 111 "


@Masson: Serio nie widzisz różnicy między drogą w centrum miasta gdzie jest ograniczenie do 50, czasami w ogóle zakaz ruchu a drogą poza terenem zabudowanym o dozwolonej prędkości 90 km/h?
  • Odpowiedz
Aż mi się przypomniał jakiś rynek w Polsce, na którym po "rewitalizacji" z------i cały betonem xD


@Arkil: kamieniem, marmurem bo ta cała rewitalizacja to ma na celu przypomnienie starych czasów kiedy to na rynku były jarmarki, kostka brukowa, psy, konie, krowy srały gdzie popadnie i każdy po tym chodził. Praktycznie każdy rynek robią w ten sposób a potem dziwią się czemu ludzi w domach siedzą, a gdzie kurła mają siedzieć
  • Odpowiedz
P------e z p-----------m do kwadratu ale cóż taka moda, ileż to ludzi pozbywa się drzew ze swoich włości bo optycznie chcą mieć większe te swoje włości a potem ryk i kwik och jak gorąco, ach, och , uch, ech.
  • Odpowiedz
co Ty kurfa z tym bydłem? xD to, że ktoś pójdzie na koncert/festyn albo napić się piwa w ogródku to bydło? O.o


@acidd: tak, ludzi którzy cieszą się, że w zamian za wykarczowanie terenów zielonych w mieście będą mieli gdzie posadzić dupsko i chlać szczyny piwopochodne w środku centrum albo będą mogli przyjść na koncert Beaty Kozidrak na skwerku nazywam bydłem. Jeszcze jakieś pytania?
  • Odpowiedz
  • 0
@vlahbej przy stalej liczbie samochodów nie bedzie to rozwiazanie. Paradoks znam, na wykopie wiele razy było jak zamkniecie jednej ulicy pozytywnie wplywa na ruch w mieście. Ze świadomymi uczestnikami ruchu sprawa mialaby się inaczej. Jednak w jednozdaniowej wypowiedzi ciężko zawrzeć wszystkie warunki. Zamykanie ulic/inny srodek transportu niz samochód (elektryczne tez beda staly), to jest ta rewolucja o ktorej wspomniałem - a wtedy będzie można inaczej gospodarować przestrzenią którą obecnie mamy. W
  • Odpowiedz
uważasz, że jesteś powyżej bydła na podstawie swojego wykształcenia, zarobków, zawodu czy jedynie na podstawie własnego, niczym niepopartego przekonania o własnej wyższości?


@maciek-rudol: Wszystkie wyżej wymienione.
  • Odpowiedz