Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 126
@Noct: jak debile nie potrafią jeździć to co nas to obchodzi?

Takie drzewa stanowią dodatkową ochronę dla pieszych na kierowców nie w pełni sprawnych umysłowo.
  • Odpowiedz
Na Jurowieckiej, w Białymstoku - można zobaczyć na mapach Google jak to kiedyś wyglądało. Drzewa po obu stronach!
A dzisiaj? Drzewa żadnego, bo bloki trzeba stawiać, i droga musi wyglądać betonowo elegancko :v
  • Odpowiedz
@laaalaaa: Nie lubię parkować pod drzewami, może i trochę chłodniej w aucie, ale auto całe obsrane przez ptaki.
A najgorzej jak drzewa kwitną, samochód taki oblepiony że ciężko go domyć.
Drzewa przy drogach to ogólnie poroniony pomysł. Ile ludzi zginęło rozbijając się na nich, albo będąc przygniecionym spadającymi gałęziami podczas burz?
  • Odpowiedz
Zabetonowanie ma służyć poprawieniu walorów użytkowych rynku, na którym dotąd organizacja ciekawych wydarzeń dla większej liczby mieszkańców była po prostu niemożliwa. Nie kosztowało to jednak 6,3 mln zł, a 4,7 mln. Z czego 2,4 mln zł pochodziło ze środków unijnych".


@YourDoom: a nie mówiłem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A ja mieszkam w małej miejscowości, jeżeli wyjrzę teraz za okno - widzę więcej zieleni niż betonu. Było kiedyś gorzej, bo był cały plac wybetonowany, teraz zerwali ten beton, posadzili trawę i jakieś drzewka. Ogólnie moje miasto dosyć zielone. Za to jest problem z ptactwem, tzn. nie jest to ogólnie problem, ale z mojego punktu widzenia, jakiś jest, bo postawisz auto pod blokiem i zaraz obsrane :D

Niemniej jednak, mogę obalić jeden
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@laaalaaa: Przy takim wpisie tylko czekać na Janusza który ci napisze że "HURRR DURRR drzewa przy drogach trza wycinać bo są niebezpieczne i ludzi ZABIJAJO!!! 111 "
  • Odpowiedz