Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę we współczesnych filmach muszą być (nie koniecznie związane z tematem) wątki gejowskie? No sorry, ale po prostu mnie to brzydzi. Gdyby chociaż były to wstawki o lesbijkach, to przynajmniej byłoby na czym oko zawiesić, ale niestety nie...
Proszę bardzo, fani lgbt - zrównajcie mnie z ziemią, śmiało. W nosie to mam. Po prostu brzydzi dwóch (lub więcej) całujących się (nie mówiąc już o innych rzeczach) facetów...
  • 194
@husky83: ja na netfliksie polecam serial o zombie Kingdom, gdzie nie ma homosiów ale to pewnie dlatego że serial nie robił Netflix tylko koreańce na zamówienie netflixa, więc wyszło w miarę normalnie. Bez propagandy LGBT wpychanej do porzygu.
@MangoZjem: do tego, że sama nie wiesz o czym chcesz powiedzieć. WSZYSTKO POKAZYWANE W FILMACH FABULARNYCH TO FIKCJA. I nie musi być to sci-fi ani fantasy. W serialach obyczajowych i dramatach ci ludzie tak naprawdę NIE ISTNIEJĄ i wymyślili ich scenarzyści. Do tego tak ich wymyślili, żeby byli ciekawi i podnosili interesujące tematy. Jak tak czytam te wysrywy to naprawdę dociera do mnie, że takiemu polakowi robakowi to więcej niż świat
@husky83: też mnie to #!$%@?, nie chce mi się tego oglądać...czasem po prostu z głównego bohatera serialu/filmu zrobią geja, ale wpierdzielanie tego na siłę jest słabe...odechciewa się oglądać.

A poza tym, jakby dali Ci lesby takie prawdziwe to też nie miałbyś na czym oka zawiesić bo realnie to około 75%lesbijek to brzydkie parchy xd w filmach i serialach rzadko kiedy xd
WSZYSTKO POKAZYWANE W FILMACH FABULARNYCH TO FIKCJA. I nie musi być to sci-fi ani fantasy.


@wcfilmowe: alez oczywiscie ja to wiem. z tym ze robia to scenarzysci zwykle tak by swiat wykreowany jak najbardziej przypominal nasz.

Do tego tak ich wymyślili, żeby byli ciekawi i podnosili interesujące tematy.


@wcfilmowe: no w #!$%@? ciekawi. bohater zrobiony tylko po to by pokazac ze rucha sie z drugim osobnikiem tej samej plci. TYLE.
no w #!$%@? ciekawi. bohater zrobiony tylko po to by pokazac ze rucha sie z drugim osobnikiem tej samej plci.


@MangoZjem: Problem jest ewidentnie z twoją seksualnością bądź jej brakiem jeśli widząc w filmie geja pierwsze o czym myślisz to "hehe ruchanko #!$%@? w dupie hehe".

ale to sie zdecyduj bo najpierw piszesz ze filmy to fikcja a potem ze takie zjawiska istnieja. I owszem, zgadzam sie ze istnieja ale nie