Wpis z mikrobloga

Oj już się nie zesrajcie z tymi swoimi "no preorders". Są studia, które na rynek wydają tylko dobre i dopracowane gry. Takimi prócz CDPR są np. Rockstar Games, Naughty Dogs czy Blizzard. Sam kupiłem w życiu kilka preorderów i były to różne wydania GTA, Half-Life, Portale, L4D, RDR, Last of Us, Unchartedy, Overwatch czy Wiedźminy. Nie ma szans aby Cyberpunk okazał się grą niewartą zakupu w przedsprzedaży. Ona zwyczajnie nie ma konkurencji w swojej klasie i gatunku. I nie robi jej EA, Ubisoft czy inna gówniana Bethesda. Już rozumiem namolne wklejanie tego mema przy różnych Falloutach, Elder Scrollsach, Call of Duty czy innych Need for Speedach i Assasynach. W tym akurat przypadku chyba wklejacie jedynie w poszukiwaniu dzikiej atencji. [ #cyberpunk2077 | #gry | #e3 ]
  • 37
@UberKatze: a daj spokój XD te ameby od „no preorders” to kupują grę dopiero jak zobaczą jak ktoś przechodzi całą na YouTube i powie im ze mogą kupić XD uważają się za wielce oświeconych a w rzeczywistości są lemingami nie rozumiejącymi, ze ktoś kupuje pre order bo chce samemu odkryć grę która go nie interesuje. Przecież to nie jest kupno samochodu tylko głupiej gierki.
@UberKatze: dobrze podaj przykład dobrej wydanej w ostatnich 5 latach, bo te co podałeś były wydawane ponad 5 lat temu, hots został oficjalnie zamknięty, po za tym minęło cię kilka szczegółów takich jak przejęcie przez inna firmę, masowe zwolnienia i odejścia kluczowych pracowników.
dodatkowo gra jest martwa w tym momencie


@al_cohones: A co mnie obchodzi co jest w tym momencie? HOTS ma 4 lata. Po premierze zbierała pozytywne oceny.

Oceny graczy mam w dupie. Wystarczy jakaś mała aferka aby na grę wylano wiadro pomyj, aby oburzone dzieciaki masowo klikały oceny "0" bez większego uzasadnienia. Zobacz jakie oceny tam widnieją. Większość to 0, 1 albo 2. Mam Diablo III, grałem lata temu i mi się
dobrze podaj przykład dobrej wydanej w ostatnich 5 latach, bo te co podałeś były wydawane ponad 5 lat temu, hots został oficjalnie zamknięty, po za tym minęło cię kilka szczegółów takich jak przejęcie przez inna firmę, masowe zwolnienia i odejścia kluczowych pracowników.


@Neurohaox: Overwatch wydany 3 lata temu. Jest świetną i dopracowaną grą multiplayer, zupełnie tym czym ma być.
@UberKatze Tak tak. GTA V preorderowcom zafundowało day one patch, który ściągał się cały dzień, bo w kółko zrywało połączenie, a w Diablo III nie dało się grać w ogóle przez wymóg połączenia online, o #!$%@? gry tym ich gówno-bazarkiem nie wspominając.

No ale jak zdrowy rozsądek odpierasz argumentem "nie zesrajcie się", to o czym tu rozmawiać.
no to dlaczego taki - przyklad na czasie - Wiedzmin ma większa ocenę użytkowników niż recenzentów?


@al_cohones: Może dlatego, że CDPR nie miało żadnej poważniejszej afery po premierze gry?

Weź kolego nie manipuluj pod swoja teze.


@al_cohones: Że co? Ślepy jesteś czy nie potrafisz przez chwilę pomyśleć? Akcji zerowania ocen jakiejś gry było mnóstwo.
ich gówno-bazarkiem


@Tarec: akurat ten bazarek to był najlepszy ficzer na jaki było stać Blizzarda w tej całej grze, kij że go tam po roku skasowali i aktualnie nie ma żadnego handlu, a te zebrane itemy to mozna sobie najwyzej popatrzeć i się nimi poflexowac.