Wpis z mikrobloga

Oj już się nie zesrajcie z tymi swoimi "no preorders". Są studia, które na rynek wydają tylko dobre i dopracowane gry. Takimi prócz CDPR są np. Rockstar Games, Naughty Dogs czy Blizzard. Sam kupiłem w życiu kilka preorderów i były to różne wydania GTA, Half-Life, Portale, L4D, RDR, Last of Us, Unchartedy, Overwatch czy Wiedźminy. Nie ma szans aby Cyberpunk okazał się grą niewartą zakupu w przedsprzedaży. Ona zwyczajnie nie ma konkurencji w swojej klasie i gatunku. I nie robi jej EA, Ubisoft czy inna g------a Bethesda. Już rozumiem namolne wklejanie tego mema przy różnych Falloutach, Elder Scrollsach, Call of Duty czy innych Need for Speedach i Assasynach. W tym akurat przypadku chyba wklejacie jedynie w poszukiwaniu dzikiej atencji. [ #cyberpunk2077 | #gry | #e3 ]
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
akurat ten bazarek to był najlepszy ficzer


@al_cohones To twoja opinia, mocno odmienna od większości graczy.
Z resztą o czym my mówimy? Jeszcze rozumiem wydania kolekcjonerskie, albo chociaż pudełkowe na konsoli, ale preorderować cyfrowy produkt nie zyskując na tym absolutnie NIC to jest słownikowe fanboystwo, jak byście tego nie ubierali w hasełka o zaufaniu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Joii:

daj spokój XD te ameby od „no preorders” to kupują grę dopiero jak zobaczą jak ktoś przechodzi całą na YouTube.

Po co kupować preorder gdy i tak nie zagrasz wcześniej niż ci co kupią po premierze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lepiej poczekać co najmniej z pół roku po wydaniu i pograć dopiero gdy już połatają bugi i coś tam może usprawnią dodadzą. Tzn. kupić można
  • Odpowiedz
@szpongiel: przecież jakieś mityczne bugi realnie wpływające na działanie gry to jest promil wszystkiego co wychodzi xD po pół roku to przez social media i znajomych będę o grze wiedział tyle ze granie w nią będzie 60% gorszym doświadczeniem. Zawsze za pre ordery płace dopiero przy odbiorze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UberKatze: pewno coś zaspojlują ale staram się nie czytać ani nie oglądać nic o grze i gram gdy już jest połatana i są DLC. Przechodzę gry tylko raz więc wolę cieszyć się pełnią rozgrywki. Nie mam ciśnienia aby naparzać od dnia premiery.
  • Odpowiedz
@al_cohones: problem diablo jest taki że nie jest tak dobra grą jaką zapamietali gracze Diablo I i II, jest poprawny ale taki darmowy PoE jest od niego lepiej oceniany
Hots wszedł za poźno, troche brak pomysłu na gre, Overwatch innowacyjny w zalożeniach to teraz podobno sporo graczy odplywa (problem z rozpoczeniem gry, sporo nowosci ale nic innowacyjnego, moze tez zbyt duze oczekiwania graczy)

Bilzzard był kojarzony ze studiem ktore tworzy
  • Odpowiedz
Są studia, które na rynek wydają tylko dobre i dopracowane gry. Takimi prócz CDPR...


@UberKatze: No niestety, ale CDPR nie umie robić gier. Cały ich dorobek to dość słaby Wiedźmin i karcianka. Przykro mi takie są fakty i obawiam się że CyberPunk też będzie słabiutki pod tym względem. Nie zrozum mnie źle, Wiedźmin to świetna rozrywka, świetna absorbująca opowieść o jakości kinowej warta swej ceny, ale jej gameplay jest słabiutki
  • Odpowiedz
@Jah00: Bethesda kładzie CDPR na łopatki
Nom
Szczególnie z 10 letnim silnikiem i pięknym Falloutem 76
I tak jeszcze wspominając resztę nowych produkcji Bethesdy takich jak The Elder Scrolls: Blades i ESO o którym słyszysz raz na rok
I jeszcze argument "Bethesda i Rockstar idą raczej w stronę sztucznej inteligencji, interaktywności i większej dowolności"
Bethesda sztuczna inteligencja,dowolność i interaktywność
Czuje te wybory wpływające na świat gry w Skyrim i super
  • Odpowiedz
@Wybitny_Austriacki_Akwarelista: Powiem tyle, że autentycznie wolę dziesiąty raz przejść sobie Morrowinda niż drugi raz Wiedźmina. Jeszcze wspomnę Skyrim i Fallout 3, gry które mimo wad ciągle są niedoścignionym wzorem gatunku action RPG dla mnie. Obecne produkcje Bethesdy to rzeczywiście nie ma o czym mówić, zresztą nawet na nie nie spojrzałem, ale to co robili do Skyrima włącznie było niezłe.
  • Odpowiedz