Wpis z mikrobloga

@Nirin: popieram całkowicie ten pomysł. Ba, nawet bym go rozszerzył do zakupów w sklepach internetowych tak jak zrobił to Pan Cejrowski. Serwery i łącza internetowe niech też odpoczną, a ile energii elektrycznej zaoszczędzimy, która je zasila, paaanie. Od razu emisja CO2 w dół poleci.
  • Odpowiedz
@Francuz_slimak: Mam dokładnie tak samo, a nawet gorzej z racji że mój jeep jeździ w terenie i częstotliwość napraw jest dużo większa. Teraz na poniedziałek auto niegotowe bo nie mam gdzie silikonu czerwonego kupić i z naprawą będę czekać aż do soboty.
#!$%@?Ć PIS
  • Odpowiedz
Niedziela niehandlowa. Dzięki niej ludzie mają więcej czasu dla siebie i dla rodziny


@Nirin:

tzn ktorzy ludzie? Bo nie przypominam sobie, aby byl obowiazek otwierania sklepow w jakakolwiek niedziele. Ba! obok mnie jest sklep, ktory nawet przed wprowadzeniem tych przepisow byl po prostu zamkniety w niedziele. Nie przeszkadzalo im to w pracy 6-22 od pn do soboty :]
  • Odpowiedz
@Nirin: fajnie mieszkać a cywilizowanym kraju i w każdy dzień tygodnia koc sobie zrobić zakupy, do tego dostawać lepszą stawkę w weekendy i święta. Jedynie sklepy z alkoholem są zamknięte w niedzielę, ale jak ktoś nie piję to co za różnica ( ʖ̯)


@Szolim: mieszkasz w Szwecji?
  • Odpowiedz