Wpis z mikrobloga

@Nirin: jako były pracownik galerii, plusuje jak najbardziej, oczywiście wiem że moja postawa nie podoba się większości społeczeństwa, którzy sobie piwka w biedronce nie mogą kupić w niedzielę :D ( nie jestem za pisem)
  • Odpowiedz
@Nirin A co z ludźmi którzy dorabiali sobie w weekendy pracując w sklepach ich sytuacja się pogorszyła, PiS zabrał im możliwość pracy. Tak cię boli że ktoś sobie mógł dorobić w weekend i cieszysz się teraz z czyjegoś nieszczęścia?
  • Odpowiedz
@Nirin
Tyle powiem co z doświadczenia.
Wszystkie zagraniczne korporacje (i zdecydowana większość polskich) pracują w niedzielę. Cały toruński park technologiczny pracuje jak w każdy inny dzień tygodnia. Wszelkie duże zakłady produkcyjne będące największymi pracodawcami w regionie (tzmo, pesa, nestle, sharp, thyssenkrupp) pracują. Lekarzy, policjantów, strażaków itd. pomijam.

Kto więc nie pracuje? Student dzienny który ma dwa dni w tygodniu na zarobienie na życie dorabiając na kasie w markecie i pani grażynka
  • Odpowiedz
@Nirin a wczesniej chodzilo na spacer nieuczciwie? Ale z Ciebie dzban... chodzi o to, zeby ludziom dawac wolna wole, sami wiedza co dla nich najlepsze. A nie zakazywac wszystkiego
  • Odpowiedz
Dla mnie niedziela bez handlu to jest strzał w kolano. Moje kolano... Często nie mam czasu w tygodniu na naprawę swojego samochodu, więc robię to w niedzielę. Nagle gdy się zabieram do tego okazuje się, że coś jeszcze potrzebuje i co? Nie mogę kupić :)
  • Odpowiedz