Wpis z mikrobloga

@Nirin: Dla mnie największą wartością tego pomysłu jest wprowadzanie atmosfery rozbijającej trochę taki polski kult #!$%@?. Natomiast to czy to jest tam w niedzielę, czy może sama forma tego byłaby zorganizowana inaczej, np. przez jakieś wprowadzenie obostrzeń jeśli chodzi o czas pracy, które byłby skrupulatnie kontrolowane i w razie czego karane to już jest inna sprawa. Pierdy dotyczące religii absolutnie też żadnej roli tu odgrywać nie powinny, choć ze względów
  • Odpowiedz
@Nirin a może zamiast zakazywać, to nakazywać pracodawcy stworzenia grafiku w ten sposób, aby każdy pracownik miał dwie niedziele w miesiącu wolne? Ale, spoko, rozumiem że lubisz jak ktoś inny myśli za ciebie a ty się możesz skupić na oglądaniu m jak miłość i popijaniu harnasia.
  • Odpowiedz
  • 0
Jeśli ktoś potrzebuje ustawy aby spędzić czas z rodziną to niech się poważnie zastanowi nad swoim podejściem do tej rodzinny.
  • Odpowiedz
Przeciez te niedziele, 500+ te plusy dla emerytow to tylko dla zyskania elektoratu bez obawy o utrate wladzy. Teraz moga #!$%@? cyrki i rozkradac uczciwie pracujących ludzi bez obawy o to ze przegraja wybory xD
  • Odpowiedz
@haes82: typowe
iedy naziści przyszli po komunistów, milczałem,
nie byłem komunistą.
Kiedy zamknęli socjaldemokratów, milczałem,
nie byłem socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców,
  • Odpowiedz
@ameliniowyguzik: @honda2137: tak was boli że ludzie mogą sobie w niedzielę na spacerze uczciwie pochodzić?


@Nirin: Dobrze pamiętam te czasy przed niehandlowymi niedzielami gdzie policja polowała na ludzi którzy uczciwie spacrowali! Dobrze że spacery są już legalne. Mam nadzieje że chociaż moje wnuki będą mogły spacerować też w inne dni tygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz