Wpis z mikrobloga

#przegryw #tfwnogf #stuleja #tinder #badoo #podrywajzwykopem #bekazrozowychpaskow

Zapraszam wszystkich mirków do mojego ostatniego eksperymentu po tytułem "Wzrost się nie liczy", poznacie prawdziwą twarz #p0lka

Trochę się rozkręcił, więc robię nowy wpis.

tldr;


Co najlepsze napisała na koncie Chada że to nie jest jakiś wymóg i pewnie mogła by się zaprzyjaźnić(#!$%@?ć) z kimś niższym.

To dlaczego prawdziwego mnie ma w dupie, jak odpisałem że mam marne 177 cm, co #rozowepaski? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W tym kraju nie da się nie być mizoginem drognie mirabelki, nie da się.
Codziennie w robocie mijam facetów którzy są niżsi sporo ode mnie, mają jakieś 160-165 cm wzrostu, a wy #!$%@? szukacie jakieś 5% facetów co osiągają mityczne 190 cm wzrostu.

Wstyd mi za was, ciekawe jakbyście się czuły jakby jakiś gośc pisał że lubi bardzo chude z miseczką np. 60 D XD
Takich pewnie jest parę procent, więc czemu nie szukać?

#!$%@?, że tak mało wiadomości wymieniliśmy z prawdziwego konta, to mógłbym poznać ją "prawdziwą" naturę - czyli pewnie nie szuka bolca tylko związku z kimś normalnym, a nie z takim który chce się #!$%@?ć po 2 wiadomościach XD
Pobierz
źródło: comment_bLoVfb7CgqqU2b1QZHMePxIBrgHATm9w.jpg
  • 34
@dleifteh: kuźwa mam 191 cm wzrostu, mam nizszych kolegów i nigdy żaden z nich nie narzekał na to że jest niski, przeciwnie takim łatwiej nabrać masy mięśniowej i w zasadzie większośćz nich ma dziewczyny. Jak szukasz laski na tinderze albo badoo to chyba tylko w jednym celu a nie po ty by z kims spedzic życie byku, a taka wiadomo ze poleci na kase i wygląd...
@dleifteh: nom przydałoby sie bo to przyciąga jesli laski chcą tylko seksu, zresztą klata zadbana i brzuch kusi nawet te zwykłe związkowe xd wstaw jakąś z neta a przecież na zywo i tak zobaczy dopiero podczas rozbierania :D No serio prosciej niz na tinder to juz chyba zaruchać sie nie da, fajnie jakbyś też kwadrat miał swój to odpada hotel czy coś ;p