Wpis z mikrobloga

#przegryw #tfwnogf #stuleja #tinder #badoo #podrywajzwykopem #bekazrozowychpaskow

Zapraszam wszystkich mirków do mojego ostatniego eksperymentu po tytułem "Wzrost się nie liczy", poznacie prawdziwą twarz #p0lka

Trochę się rozkręcił, więc robię nowy wpis.

tldr;


Co najlepsze napisała na koncie Chada że to nie jest jakiś wymóg i pewnie mogła by się zaprzyjaźnić(#!$%@?ć) z kimś niższym.

To dlaczego prawdziwego mnie ma w dupie, jak odpisałem że mam marne 177 cm, co #rozowepaski? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W tym kraju nie da się nie być mizoginem drognie mirabelki, nie da się.
Codziennie w robocie mijam facetów którzy są niżsi sporo ode mnie, mają jakieś 160-165 cm wzrostu, a wy #!$%@? szukacie jakieś 5% facetów co osiągają mityczne 190 cm wzrostu.

Wstyd mi za was, ciekawe jakbyście się czuły jakby jakiś gośc pisał że lubi bardzo chude z miseczką np. 60 D XD
Takich pewnie jest parę procent, więc czemu nie szukać?

#!$%@?, że tak mało wiadomości wymieniliśmy z prawdziwego konta, to mógłbym poznać ją "prawdziwą" naturę - czyli pewnie nie szuka bolca tylko związku z kimś normalnym, a nie z takim który chce się #!$%@?ć po 2 wiadomościach XD
d.....h - #przegryw #tfwnogf #stuleja #tinder #badoo #podrywajzwykopem #bekazrozowych...

źródło: comment_bLoVfb7CgqqU2b1QZHMePxIBrgHATm9w.jpg

Pobierz
  • 34
nie masz niż ciekawszego do roboty w życiu niż sprawdzać czy dziewczyny lecą na wzrost? XD


@Indywidualistka_: lubię poznawać prawdziwą naturę ludzi, a nie pierdoły że wzrost się nie liczy albo że charakter jest najważniejszy XD

zobacz sobie inny wpis, gdzie inna na wiadomość(pierwszą!) pisze po jakimś czasie że by mnie(Chada) wyruchała xDxDxD, a na początku #!$%@?ła że taka nie jest

O #!$%@? tu #!$%@? chodzi? jak tu nie nie lubić
Szkoda czasu na takich debili... Robisz przysługę wielu kobietom.


@Indywidualistka_: odwrotnie idiotko.

Wy za parę lat po X blcach chadów z 190 cm będziecie szukać(bo chad nie chciał związku) innych czyli normalnych facetów, a nikt was wtedy nie będzie chciał xD

jak możesz mnie nazwać debilem, czytając mój wpis ze screenami z rozmowy?

przeczytaj sobie i zobacz różnice jak piszę z 2 różnymi ludźmi :)

Roksa jest o tyle dobra, że
@dleifteh Wielu, tak samo o kobietach, które odrzuciły faceta, bo był za niski.
I na debila/debilkę czasami się trafi, takie życie. Jeżeli ktoś spotyka taką osobę na np. Tinderze, to może warto zmienić miejsce poszukiwań i tyle.
@dleifteh To nie jest promil, oczywiście będąc facetem będziesz tak uważał ale sam się oklamujesz. Nikogo nie chce oszukać, to są realia i tyle.

Chociaż naprawdę mnie z tego wpisu #!$%@? jedno. Nie wszystkie dziewczyny, takie są. Branie do jednego worka wszystkich po jakimś screenie rozmowy z którego gówno wynika jest głupie.
@dleifteh No i #!$%@?. Jak wyglądałes/pachniales/zachowywales się, to też ma znaczenie. Może twoje zachowanie jej przeszkadzało albo po prostu uważa, że nie chcę.

To, że jej idolem jest Khal Drogo to nic. Może być dlaczego nie? Nie może lubić jakiegoś aktora, bo jest za niska? No chyba nie.
Nie może lubić jakiegoś aktora, bo jest za niska?


@Indywidualistka_: może lubić, ale mówiła tak "lubię takich... wielkich facetów..."
na pewno chodzi o jego hehe umięśnienie xD

Poważnie cały czas mi nie idzie z różowymi mimo że staram się podbijać, czy to na tinder czy w klubie, juwenaliach, cały czas #!$%@? mnie chcą.

Mimo że mam jakieś pary na tinder, a podobno żeby mieć to trzeba odrobinę ponad przeciętnie wyglądać chociaż(tinder
@dleifteh: to o #!$%@? ci chodzi?

Gadasz z różową A

Na wykopie są różowe od B do Z

Różowa A cię olewa na koncie z mniejszym wzrostem

A ty pytasz różowych od B do Z dlaczego ona to robi

No #!$%@?

Zapytaj różowej A -.-

Nie byłabym zdziwiona gdyby zczaila to że to dwa konta i trollowala.