Wpis z mikrobloga

Każda kobieta pójdzie za wami pod warunkiem że dasz jej bezpieczeństwo, pewność, i wiadomo namiętność. To kosztuje tak wiele? Dzisiejsi faceci? Tak bo mamuski trzymają mocno! nie wyprowadzą sie jak mają 19 lat? nie bo jak? nawet sobie nie ugotują niewiesciaki..
  • 151
  • Odpowiedz
@nie-wysylaj-zaproszen: xD daj kasę takiemu zwykłemu 19letniemu Kowalskiemu na mieszkanie, to ci pójdzie z miłą chęcią na swoje.

#!$%@? tam studia, do pracy najlepiej od razu, a potem zdziwienie że jak to 2000 tys zarabia, dla takich śmierdzących #p0lka jak ty, to powinien od razu 5tys minimum zarabiać i jeździć max 5 letnim autem premium.

#!$%@? coraz słabsze te baity macie, albo naprawdę jesteście debilami.
  • Odpowiedz
@nie-wysylaj-zaproszen 19 lat to wiek kiedy się idzie na bibe skuć ryja, przelizac parę loszek w klubie, wyrwać sobie jakąś na tinderze i pochodzić z nią pół roku. Nie ma potrzeby robienia jednocześnie studiów i pracy, robienia sobie pod górkę i tracenia całej młodości. Po co, żeby się przypodobać jakiejś księżniczce? #!$%@?. Mając 19 lat nie potrzebne mi są dwudziestoparoletnie wyrachowane lochy. Żeby wyrwać 16-17 latke wystarczyło że byłem w miarę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nie-wysylaj-zaproszen: Dzisiejsi faceci myślą, że wszystko im się należy i nie muszą dawać niczego z siebie. Liczą na cudowny związek w ogóle o niego nie dbając xD
A swoją drogą wyprowadzka z domu w wieku 20 lat to głupota
  • Odpowiedz
@Mystoo: Od 18 roku życia utrzymuję się sam (tak od 3 klasy liceum). Nie mam rodziców i nie mam żadnego wsparcia. Po maturze przeprowadziłem się do Poznania, tu studia zaoczne + praca + wynajem pokoju + samochód. Więc weź nie mów, że się nie da. Mnie zmusiła sytuacja, Ciebie blokuje wygoda.
  • Odpowiedz