Wpis z mikrobloga

@nie-wysylaj-zaproszen: #!$%@?, a za co i gdzie mają się wyprowadzić w wieku 19 lat? na stancje marnować kase na wynajem mimo, że nie jest to potrzebne? "bezpieczeństwo, pewność, i wiadomo namiętność" aha, takiego #!$%@?, chyba jedynie w bajkach disneya. wygląd>status społeczny>kasa>wszystko inne i nawet z tym nie handluj.
jesteś albo trollem albo rozpieszczonym dzieciakiem który nie wie jak wygląda prawdziwe życie i który dostał/dostała mieszkanie od starych lub miał(a) fundowane przez
@nie-wysylaj-zaproszen kolega @Mystoo wydaje się być idealnym przykładem faceta, którego opisałem.

@Mystoo w jakiś kręgach Ty się obracasz, że definiujesz relacje damsko męskie w taki sposób?
Normalne zachowania są dla Ciebie bajką Disneya, natomiast sam opisujesz jakiś hollywoodzki film o życiu wyższych sfer.
Śmiem twierdzić, że nie masz wielkiego doświadczenia z kobietami, które nie robią z siebie towarów na portalach erotyczno randkowych...
@Arthaniel: "bezpieczeństwo, pewność, i wiadomo namiętność" o te bzdury mi chodziło. jestem wielkim chłopem, który jak trzeba to umie się bić i potrafi załatwiać sprawy, za podwieka w szkole zawsze broniłem młodszych czyli można powiedzieć, że bezpieczeństwo moge kobiecie dać, mimo to nadal nie mam dziewczyny. co do pozostałych "punktów" to nawet nie mam pojęcia jak je mam skomentować. OP po prostu #!$%@? bzdury straszne. to jasne, że lachony lecą na
@Mystoo przyjmijmy, że te 3 cechy, to nie są jakieś żelazne zasady, zależy też jak je rozumieć, ponieważ Ty np. Rozumiesz poprzez "bezpieczeństwo" to, że umiesz się obronić, więc ją również, kto inny zrozumie jako bezpieczeństwo fakt, że jesteś ułożony, i kobieta może czuć się bezpieczna kiedy wychodzisz gdzieś z kolegami i wie, że nie będziesz robił z #!$%@? mopa, bezpieczeństwo to także fakt, że jej nie #!$%@? po pijaku - i
@nie-wysylaj-zaproszen: no to widzisz, sytuacja życiowa cię de tego zmusiła, ja też nienawidze mojego starego i chciałbym się od niego wyprowadzić, ale to nie znaczy, ze jest to odpowiednia droga dla wszystkich, są ludzie którzy chcą zaoszczędzić, a nie #!$%@?ć pół, jak nie większość wypłaty na sam czynsz i opłaty. poza tym chyba nie twierdzisz, ze tylko to, że mieszkałeś sam(w dodatku w nie swoim mieszkaniu) miało jakiś większy wpływ, że
@Mystoo: Nikogo nie szukałem !!! Kurcze #!$%@? chłopie wyprowadziłem sie od ojca bo zaraz po 23 czerwca miał na mnie plan a ja chciałem takie wakacje ala studenckie i pokłucił sie z mamusią... ja juz zarabiałem wczesniej jakies 130 tygodniowo ale pierwsza pensja i musiał... nie miałem wakacji!!! mamusia mi dała po ciężkich bojach.. znalazłem prace i uciekłem bo chciałem matkę uratować.... Nie uciekłem tylko wynająłem sobie pierwszy pokoj i kawalerke
@Arthaniel: 21. "bezpieczeństwo to także fakt, że jej nie #!$%@? po pijaku" no nwm, ja się spotkałem z czymś zupełnie odwrotnycm, najpierw takie laski(oczywiście nie wszystkie, ale sporo) lecą na takiego patusa, a potem kiedy się z nim zejdą- płaku, płaku, on jest dla mnie taki niedobry, chlip, chlip. to, że kobietom podobają się mężczyźni bardziej "agresywni" jest faktem naukowym, agresja świadczy o poziomie testosteronu, szczególnie w fazie owulacji je to