Wpis z mikrobloga

Każda kobieta pójdzie za wami pod warunkiem że dasz jej bezpieczeństwo, pewność, i wiadomo namiętność. To kosztuje tak wiele? Dzisiejsi faceci? Tak bo mamuski trzymają mocno! nie wyprowadzą sie jak mają 19 lat? nie bo jak? nawet sobie nie ugotują niewiesciaki..
  • 151
  • Odpowiedz
@nie-wysylaj-zaproszen mieszkanie z rodzicami daje możliwość odłożenia sporej sumy i nie jest tragicznym rozwiązaniem jeżeli ktoś ma rodziców w porządku. A to, że się z nimi mieszka nie znaczy, że nie potrafi się gotować. Mój niebieski gdy go poznałam mieszkał z rodzicami i świetnie gotuje. Mamy XXI, bezpieczeństwo kobieta może dać sobie sama. Ten post bazujący na tym, że facet ma ogarniać komuś życie jest po prostu głupi.
  • Odpowiedz
@Amestris: dokladnie. Faceci uznaja, ze kobieta im sie po prostu nalezy dokladnie za to, ze istnieja, co jest smieszne.
A co do wyprowadzenia sie od rodzicow w mlodym wieku - to wcale nie musi byc glupie. W baaardzo wielu domach (byc moze w wiekszosci wszystkich domow) jest nieprzyjemna, lekko toksyczna atmosfera, uklady zamiast uczciwosci, wyzyskiwanie sie emocjonalne, dawne wasnie, problemy z uzywkami. I nie mowie o typowej patologii, tylko gleboko
  • Odpowiedz
Każda kobieta pójdzie za wami pod warunkiem że dasz jej bezpieczeństwo, pewność, i wiadomo namiętność.


no #!$%@? mordo to takie proste dzięki za protip, jutro się za to biere xD
  • Odpowiedz
@nie-wysylaj-zaproszen: ale różowe to jednak tępe #!$%@?, pewnie powinien wyprowadzić się w wieku 19 lat, jednocześnie pracować na dwa etaty żeby mógł swojej malującej paznokcie księżniczce zapewnić komfort kupowania w rossmannie nie tylko na promocjach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś nie ma patolii w domu, po co ma wyprowadzać się jak najszybciej? Żeby większą część wypłaty płacić na rachunki + media i cały miesiąc żyć
  • Odpowiedz
Ja nie mam ochoty na seks ze swoją dziewczyna, mimo że ona non stop tego chce, mam blokadę bo cały czas myślę że ona by się nie nadawała na moją żonę, nie sprostała by wyzwania które za tym idą. Myślę że kobiety też potrafią być takie jak faceci w tym przypadku
  • Odpowiedz
że dasz jej bezpieczeństwo, pewność, i wiadomo namiętność. To kosztuje tak wiele?


@nie-wysylaj-zaproszen: Biorąc pod uwagę generalną roszczeniowość i oczekiwania dzisiejszych kobiet to:

bezpieczeństwo = finansowe, czyli tyraj na mnie a ja zdecyduję czy zasłużyłeś żebym ci dała dziś wieczorem
  • Odpowiedz