Wpis z mikrobloga

Każda kobieta pójdzie za wami pod warunkiem że dasz jej bezpieczeństwo, pewność, i wiadomo namiętność. To kosztuje tak wiele? Dzisiejsi faceci? Tak bo mamuski trzymają mocno! nie wyprowadzą sie jak mają 19 lat? nie bo jak? nawet sobie nie ugotują niewiesciaki..
  • 151
  • Odpowiedz
@Arthaniel: dla ciebie są to marginalne przypadki, bo po prostu pewnie nie obracasz się w tym środowisku. dowód anegdotyczny to nie jest niestety żaden dowód. może obracasz się w inny srodowisku, ja znam taki element z pracy i to wcale nie margines.
no tak, uważam, ze badania naukowe mają większą wartość niż dowody n aukowe tym bardziej, że sam widze pzełożenia tych badań na rzeczywistość. akurat to nie ja sobie wmówiłem
  • Odpowiedz
@nie-wysylaj-zaproszen hah kto ma nauczyć?! , jak już ktoś podjąć decyzję o wyprowadzce to już sam powinieneś myśleć o wszystkim. Co nie zmienia faktu że jak ktoś opłaca czynsz z karty kredytowej po to tylko żeby być samemu, to coś jest nie tak.
  • Odpowiedz
@nie-wysylaj-zaproszen: co ty #!$%@? w ogóle pierolisz? xDDD jeżeli masz lub miałeś jakąkolwiek dziewczyne to jest to niepodważalny dowód na to, że to mit, że dziewczyny lecą na inteligencje(nawet na taką marginalną),
  • Odpowiedz
@Mystoo W takim razie polecam zmienić otoczenie płci pięknej. Skoro kobiety z którymi się spotykałeś były potwierdzeniem Twoich teorii, to naprawdę współczuję.

Czas zatem przestać zadawać się ze złotokopkami i poszukać Kobiety ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Arthaniel: no nie zadaje się z takimi, ale prawdą jest, że większość kobiet do pewnoego stopnia leci na kase, może mniej niż na wygląd i status, ale leci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz