Wpis z mikrobloga

@Twinkle: W internecie są miliony ludzi którzy uważają że wiedzą lepiej niż lekarz bo przecież tak było w internecie więc co w tym dziwnego? Daliśmy małpom brzytwę ot co.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Plp_: Tutaj mowa o jebniętej babie która zaleca DŁUGOTRWAŁE POSTY WODNE bo TWÓJ ORGANIZM JEST ZEPSUTY. I jej dzieciak jest na samej diecie surowej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tutaj materiał jakiejś jutuberki na jej temat. Typiara doprowadziła do śmierci swoją widzkę.
Twinkle - Tutaj materiał jakiejś jutuberki na jej temat. Typiara doprowadziła do śmie...
  • Odpowiedz
@Twinkle też mnie to strasznie irytuje. Od wielu lat informacje dot. wpływu weganizmu na zdrowie czy ogólne życie są potwierdzane badaniami, oświadczeniami stowarzyszeń, lekarze się z nimi zgadzają... taka wiedza ludzi nie rusza, oni przecież wiedzą swoje, weganizm jest niezdrowy bo tak. A potem przychodzi jakaś świrnięta laska, robi rakowe filmy czy wpisy o tym, że jest na samej wodzie i żyje xD a to wszystko dzięki byciu wege, i nagle ludzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harpiowata: Szkoda strzępić ryja. Szczerze powiem, że mimo, że etycznie mam z tym problem - muszę jeść mięso, po 8 latach nie jedzenia go, w okresie rozwoju. I cieszy mnie to, bo nie taplam się w tym gównie razem z takimi kretynkami jak ta, która karmi dziecko niemytymi owocami...
  • Odpowiedz
@Twinkle: założenie, że ułatwiony, przez postęp technologiczny, dostęp do wiedzy i informacji będzie przynosił ludzkości korzyści, jak widać było błędne ;-)
  • Odpowiedz
@Twinkle: Ale ona jest frutarianką. I na FB powstała grupa o niej, gdzie można pisać, co się o niej myśli, bo na YT kasuje komentarze. Jak chcesz nazwę, to pisz priv + Meczennica Jadalna na tumblr.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@IgorK: Jest wielu ludzi którzy z tego korzystają i dzięka bogu, to znaczna większość nad takimi szurami.

@KRISSVector: Nie lubię komentować tego środowiska,nie lubię wojujących.

@anemiczna_: MNIE ŻADEN LEKARZ NIE WYLECZYŁ, DZIADEK BRAŁ LEKI DO KOŃCA ŻYCIA.
  • Odpowiedz
  • 2
@Twinkle mówiąc dokładniej, to moim zdaniem, dzięki łatwości w dostępie do informacji mądrzy ludzie stali się jeszcze mądrzejsi a głupi ludzie jeszcze głupsi ;-)
  • Odpowiedz