Wpis z mikrobloga

jako jedyny z klasy mam zadania na sprawdzian z matematyki
jedna dziewczyna pisze do mnie z prośbą, żebym wysłał jej zagadnienia a parę dni temu gdy zrobiłem coś na lekcji i pani powiedziała że pójdzie z tym do wychowawcy to owa dziewczyna rwała się i prosiła żeby mogła pójść powiedzieć pani wychowawczyni co zrobiłem co też uczyniła
zgadnijcie komu nie odpisuję na prośby wysłania zadań? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#czujedobrzeczlowiek #p0lka #logikarozowychpaskow #licbaza
m.....z - jako jedyny z klasy mam zadania na sprawdzian z matematyki
jedna dziewczyn...

źródło: comment_tyJHOxBucdg4vbHi9p2BbGLFGjhEDEUn.jpg

Pobierz
  • 41
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
niby liceum a brzmi jak podstawówka xd


@Da_R_ecky: stary co u mnie na studiach się odejbało. Na ćwiczenia mieliśmy przygotowywać sprawozdania z poprzednich ćwiczeń. Zasada taka trochę teorii swoje wyniki obliczenia i wnioski. Ale jak ktoś nie napisał to pożyczał kwity od kogoś pisał swoimi słowami i podstawiał własne wyniki. Jednej lasce pożyczyłem swoje sprawozdanie. Nawet głupia c... nie przepisała tego tylko zrobiła xero i korektorem moje nazwisko zamazała wpisała swoje.
jakim #!$%@? nie potrafiłeś się z tego wybronić xd


@StaraSzopa: Do baby nie trafiały kompletnie żadne logiczne argumenty. Nie ma tu nawet co doszukiwać się logiki. Nawet mówiłem babsku, że jakby ktoś Sienkiewicza przepisał i twierdził, że to jego książka to czyja by to książka była. #!$%@?ło jej system error. Nie chciało mi się robić większej imby, napisałem dodatkowe sprawozdanie i poszedłem dalej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Wight: Jak ja nienawidzę takich #!$%@?. Miałem podobną akcję, wysłałem sprawko kumplowi żeby sobie podpatrzył bo to zawsze łatwiej napisać swoje później, a ten #!$%@? zrobił printscreeny i wysłał jako swoje XD na szczęście prowadzący ogarnięty i skapnął się, że to ja wysłałem wcześniej + na pasku programu były moje inicjały XD

po 4 latach (jakiś miesiąc temu to było) przyszedł na rekrutację do mojego działu w robocie, zgadnij dlaczego go
@Wight: stary, to jest #!$%@?. W liceum miałem takiego ziomka co ściągał na sprawdzianie od kumpla tak dokładnie, że przepisał nawet imię i nazwisko rozumiesz? Nauczyciel pyta, która to twoja praca do kolegi bo oddałeś dwie i mu pokazuje. Ten patrzy wtf? Mówi, to pismo tego durnia! Tamten patrz, faktycznie to moje i banie dostał ale wszyscy łącznie z nauczycielem zgnili ze śmiechu.
@elemenTH mnie zawsze rozwalali kretyni co sciagali na pale i na 5. Jak z jakiegos przedmiotu szlo mi slabo to jak sciagalem to tak zeby byla 3 no gora 4. A koles co same kosy mial nagle zrobil wszystko lacznie z zadaniem z gwiazdka. I pretensje, ze dostal kose.