Wpis z mikrobloga

jako jedyny z klasy mam zadania na sprawdzian z matematyki
jedna dziewczyna pisze do mnie z prośbą, żebym wysłał jej zagadnienia a parę dni temu gdy zrobiłem coś na lekcji i pani powiedziała że pójdzie z tym do wychowawcy to owa dziewczyna rwała się i prosiła żeby mogła pójść powiedzieć pani wychowawczyni co zrobiłem co też uczyniła
zgadnijcie komu nie odpisuję na prośby wysłania zadań? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#czujedobrzeczlowiek #p0lka #logikarozowychpaskow #licbaza
m.....z - jako jedyny z klasy mam zadania na sprawdzian z matematyki
jedna dziewczyn...

źródło: comment_tyJHOxBucdg4vbHi9p2BbGLFGjhEDEUn.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
niby liceum a brzmi jak podstawówka xd


@Da_R_ecky: stary co u mnie na studiach się odejbało. Na ćwiczenia mieliśmy przygotowywać sprawozdania z poprzednich ćwiczeń. Zasada taka trochę teorii swoje wyniki obliczenia i wnioski. Ale jak ktoś nie napisał to pożyczał kwity od kogoś pisał swoimi słowami i podstawiał własne wyniki. Jednej lasce pożyczyłem swoje sprawozdanie. Nawet głupia c... nie przepisała tego tylko zrobiła xero i korektorem moje nazwisko zamazała wpisała
  • Odpowiedz
@Wight: ja bym wstawil na jakas swoja stronke z dopiskiem o prawach autorskich a dziewczyna bralaby od ciebie na wlasna odpowiedzialnosc
mysle ze sprawa by sie inaczej potoczyla chyba ze prowadzaca to na prawde niezly dzban
  • Odpowiedz
@TenAnonToKlopoty: w tej katedrze pracowały same dziwne różowe. Raz ćwiczenia, omawiamy co mamy robić i do roboty. Mi się lać zachciało to mówię do babki, że przepraszam na chwilę muszę wyjść. Poszedłem, zrobiłem swoje wracam, ta do mnie z mordą dlaczego wyszedłem. Mówię jej, że przecież mówiłem, że wychodzę na chwilę i byłem w toalecie. A ta dlaczego nie zapytałem? To jej mówię, że nie wiedziałem, że dorosła osoba na
  • Odpowiedz
Nawet głupia c... nie przepisała tego tylko zrobiła xero i korektorem moje nazwisko zamazała wpisała swoje.


@Wight: Jezu, ile ja miałam takich leniwych buł na studiach, co nawet gotowca im się nie chciało przepisać. xD Miałam też taką jedną artystkę, co zawsze dzień przed terminem oddania pracy albo pisania kolokwium truła dupę, że ona nic nie zrobiła i musimy poprosić o przesunięcie. I tak rok w rok, centralnie KAŻDE zaliczenie.
  • Odpowiedz