Wpis z mikrobloga

@NIEKONWENCJONALNA: już ci tłumaczę dlaczego tak jest. Większość rzeczy co tutaj Panowie wypisują to prawda. Ale rzecz też jest w czymś innym. Młode laski co mają pusto w głowie ale w miarę na twarzy się strasznie mocno cenią. Mają się za bóg wie kogo. Niestety po części my jesteśmy winni ponieważ spiermiarze dostarczają im tyle atencji, że się w głowie nie mieści a młodym piczom się w dupach przewraca. Starsze kobiety
  • Odpowiedz
@damianooo5: po czym wnosisz? Bo pytam? Bo interesuje mnie dlaczego?
Dojrzej chłopcze. Dorośli ludzie rozmawiają.

@CasualMirek: dzięki. Ja Mysle jednak ze po czesci te dziewczyny psują własne matki... wychowanie matek jest czesto straszne. Nie wpajają w córki wartości, robia z nich pokazówki. Od piaskownicy...

@DeadIy: nie :) pytam bo mnie interesuje to zjawisko :)
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA: wg św Augustyna w niebie wszyscy mają po 30 lat, dlatego że to wiek człowieka idealnego. Chociaż fakt że większość Polaków w tym wieku to już janusze i grażyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@damianooo5: nie potrzebuje. Mysle ze mam jej wystarczajaco jak czekolady. To ze bedziesz kazdej różowej pisał ze jej potrzebuje nie robi z Coebie atrakcyjnego ani mądrego. Wrecz przeciwnie :). Bardzo chciałbys poczuc sie wazny i miec racje.

@visez: wszyscy 30. To nawet sprawiedliwe :p
  • Odpowiedz
@NIEKONWENCJONALNA: matki matkami, ale samo otoczenie tych gówniar robi swoje. One między sobą konkurują albo sam nie wiem co. Niestety ale wiele jest takich cichych dupodajek gdzie rodzice myślą, że są one porządnymi grzecznymi córeczkami
  • Odpowiedz