Wpis z mikrobloga

@mezon2: Ziomuś ale odleciałeś. Polska po komunie startowała z tego poziomu co Ukraina. Teraz według prognoz Ukraina osiągnie nasz dzisiejszy poziom za 50 lat.

A klasy niższe to myślą prospołecznie? Sprzedając głosy za 500+ które i tak zostanie zjedzone przez galopującą inflacje. Gierek cofnął Polskę o lata a on brał kredyty na inwestycje, Pis bierze takie same kredyty na przeżarcie.
Może gdyby zamiast bezsensownie gromadzić majątek sami z siebie podwyższyli pensje to sytuacja wyglądałaby troszkę inaczej.


@mezon2:
Komu mam podwyższyć pensje jak ja nikogo nie zatrudniam? Jak w Polsce zarabiasz 8 tysięcy to jesteś bogatszy niż 98% ludzi. Ty nawet nie zdajesz sobie chyba sprawy jak nieliczna jest grupa pracodawców w Polsce. Do kogo ty się zwracasz w ogóle?
@varmiok: swoją drogą - jak wygrać z obietnicami większego rozdawnictwa? do ludzi skuszonych taką wizją przemówi chyba tylko jeszcze większe rozdawnictwo. jak na mnie trzeba im pozwolić to państwo w #!$%@? zrujnować. Polak uczy się tylko na błędach. jak się obudzi w kiepsko prosperującym państwie, z którego każdy kto może ucieka, a w którym będzie zakaz wypowiadania się negatywnie o działaniach Partii, to może wtedy pójdzie po rozum do głowy. ale
@gzres już odchodząc od tego kto wygrał wybory to może zacznijcie szanować ludzi i ich decyzje. Nazywanie wszystkich po kolei idiotami nie czyni was lepszym, mądrzejszym a wręcz odwrotnie. Zachowujecie się tak jak starszy brat który tylko śmieje się z młodszego jak czegoś nie umie. To są wybory do europarlamentu. Jest czas byście przekonali według was tych "najbiedniejszych idiotów" że źle robią, ale z takim podejściem, traktując tak ludzi po prostu okazujecie
@InspektorDupa: Może wystarczy zaproponować dobrą alternatywę do obietnic pis. Jednak KE nikt nie uwierzy w obietnice a inne partie nie mają prawie szans na wejście. W Polsce mimo że partii może być wiele to i tak się liczą tylko dwie.
@keton123: A mają ? ja wszędzie tylko słyszę że ich głównym celem jest wygrać z PIS
@klocek96:

zacznijcie szanować ludzi i ich decyzje


Kto powiedział, że nie szanuję ludzi? Co do decyzji, czemu miałbym szanować decyzje, które realnie, negatywnie wpływają na moje życie, a są często podejmowane z czystego egoizmu lub ignorancji. Nie szanuję decyzji złodzieja o tym, że chce mnie okraść, żeby sobie polepszyć byt, analogicznie, nie szanuję decyzji o głosowaniu na partię X by uzyskać lepszy dobrobyt kosztem innych osób. Oczywiście mówię w dość uproszczony
@varmiok: co to znaczy "dobrą alternatywę"? czy jakiekolwiek ugrupowanie w tych wyborach było realną alternatywą dla PiSu? tylko Wiosna, Razem i Konfederacja, z tym że pierwsze dwa to alternatywa jedynie w kwestiach światopoglądowych, a trzecie to mieszanka kilku rozsądnych z całą armią psychopatów. wybór każdego z nich nie zmieni niczego w sytuacji politycznej na co dzień - dalej będzie takie samo pieprzenie głupot w telewizji, dalej te same gęby będą w