Wpis z mikrobloga

@Sefton: oooo #!$%@? wypowiem się.

Bedzie troche #zalesie xD

Jak jeszcze byłam w podbazie to była taka zasada że każdy dzieciak z najwyższa średnia w klasie dostaje hiper #!$%@? nagrode "warta kilkaset pln".
No i ja byłam xD kujonem xD ze wszystkiego 6 tylko nie z... wychowania fizycznego.
Nie wiem co nauczyciel do mnie miał, ewidentnie mnie nie lubił i za każdym #!$%@? razrm dawał mi "mocną czwórkę z plusem" na
@Sefton dla szkoły to jest prestiż jak mają takiego ucznia, a wystawiając mu 5 to się tylko ośmieszają. Pomyśl trochę. Jakbyś miał ucznia, który jest w czołówce w Polsce to co byś mu postawił jak ma średnia 5.42? Jak podciągają do byle 4 albo by miał już 2 z przedmiotu to nagle dzieciakowi się nie należy? Jak będzie starszy to tylko będzie cisnął bekę ze starej prukwy i tyle.
@Sefton: to proste jak konstrukcja cepa: albo to laureat lub finalista olimpiady przedmiotowej z listy MEN a wtedy nawet przez kuratorium dostanie sprostowanie oceny, albo to gównokonkursy jakieś, nie liczone do niczego. Masa tego jest na rynku.

Co do średnich, od czasu wprowadzenia średnich ważonych i dzienników elektronicznych, autonomia nauczyciela w wystawianiu ocen końcowych jest drastycznie ograniczana z roku na rok. Teraz to robi komputer, nauczyciel jedynie przepisuje wynik. Jak się