Wpis z mikrobloga

"Ty Ukraińcu #!$%@?, zamknij ryj" - tak zwróciła się pracownica sklepu w Warszawie do Borysa, młodego Rosjanina studiującego w Polsce

Wszystko dlatego, że rozmawiał przez telefon po rosyjsku.

Kiedy próbował nagrać zdarzenie telefonem z zaplecza wyskoczył agresywny mężczyzna. Reszta zdarzenia widoczna na filmie.
#bekazprawakow #faszyzm
VCO1 - "Ty Ukraińcu #!$%@?, zamknij ryj" - tak zwróciła się pracownica sklepu w Warsz...
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok w pigułce 260 plusów kretynów ktorzy nie znają żadnego kontekstu sytuacji ale już wiedzą jak było. :D


@Stulley_Muntari: lub od osób które uważają, że należy pietnowac patologie i nie poblazac przestępcom. Niezależnie od kontekstu sytuacji kretynie.
  • Odpowiedz
@VCO1: Ja mam poglądy ukierunkowane na prawo i gardzę takimi śmieciami jak ci widoczni na nagraniu. Do póki koleś zachowuje się normalnie i nie jest banderowcem należy traktować go z szacunkiem a nie #!$%@?ć jak psa.
  • Odpowiedz
@VCO1: Które pokazuje tylko jak typ bez zębów drze mordę i jakaś karyna za nim. Nie wiemy co wydarzyło się przed. Może i jest tak ze to pracownicy żaby odlecieli i za dużo sobie pozwolili, ale dopóki nie zobaczy się całej sytuacji nie ma co strzępić ryja ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@VCO1: A wiesz dlaczego się tak zachował? Nie wiesz, bo nie widziałeś całej sytuacji. Nie było to kulturalne zachowanie, ale powinnismy wstrzymać się od osądu do momentu poznania całej sytuacji. Póki co znamy jej pół
  • Odpowiedz
@VCO1: Wydaje mi się ze wyjdzie z tego gownoburza typu: on się przysra o nagranie go i tej karyny oraz o bezprawne wykorzystanie jego wizerunku i tej karyny w internecie. Lepiej żeby się o tym drugim nie dowiedzieli, wtedy mniejsze zło. A tak to będziecie się przerzucać oskarżeniami a sprawę umorzą
  • Odpowiedz