Wpis z mikrobloga

@North_Central_Positronics: moim zdaniem ten "ochroniarz" zasłużył na solidne reperkusje prawne. Można robić hardą minę, ale ogromna doza adrenaliny i #!$%@?, jaką generują tacy ludzie często zostawia na dłuższy czas ślad na psychice - nie ma nic gorszego, niż bezsilność, bo takiemu człowiekowi nie można nijak się "zrewanżować" legalnie na miejscu. Satysfakcję powinien dawać wymiar sprawiedliwości, a ten ma gdzieś, że ktoś musiał czuć się jak ostatnia szmata, bo jakiś psychol chciał
Ok, trochę poniuchałem po internetach i wklejam efekty. Wiadomo która to żabka.

Moje wesołe zdjęcie a dalej niewesoła sytuacja. Znowu post o żabce i znowu o rusofobii w Polsce. Ludzie na filmiku to pracowniki żabki przy ulicy Grochowska 304. Mój kolega @borisfranko rozmawiał przez telefon kupując w sklepie produkty. Pani z 3 zdjęcia zaczęła nagle go obdarzać ze słowami „ ty Ukraińcu #!$%@? zakryj ryj (chociaż on Ukraińcem nie jest) „
@VCO1 głupoty gadasz. Czyjes zachowanie na pozór chamskie może być reakcja na o wiele gorsze zachowanie i gdybyśmy znali cały kontekst to moglibyśmy oceniać. Jeżeli np ktoś popchnąłby albo opluł twoją kobietę po czym wyciągnąłby telefon i nagrał jak go wyzywasz to tez mógłbyś się narazić na taki wypokowy osąd. A gdyby wszyscy znali prawdę to w takiej sytuacji byłyby komentarze "ale #!$%@? z niego, tylko wyzywał, ja to bym mu za