Wpis z mikrobloga

"Ty Ukraińcu #!$%@?, zamknij ryj" - tak zwróciła się pracownica sklepu w Warszawie do Borysa, młodego Rosjanina studiującego w Polsce

Wszystko dlatego, że rozmawiał przez telefon po rosyjsku.

Kiedy próbował nagrać zdarzenie telefonem z zaplecza wyskoczył agresywny mężczyzna. Reszta zdarzenia widoczna na filmie.
#bekazprawakow #faszyzm
VCO1 - "Ty Ukraińcu #!$%@?, zamknij ryj" - tak zwróciła się pracownica sklepu w Warsz...
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VCO1 Ja #!$%@?. xD

1. Jeśli został tak potraktowany, to mógł to zgłosić na policję, żabce prokuratorowi dziury w dupie — ci by wyciągnęli sklepowy monitoring i ukarali każdego wedle winy. Ochroniarza, sprzedawczynię i tego Borysa też, jeśli w jakiś sposób ich prowokował i jego zachowanie było godne potępienia.
2. Co by nie robili, to nie ma prawa nagrać ich, a następnie bez żadnej cenzury wrzucać ich wizerunku w sieć, jednocześnie ich oskarżając i nie przedstawiając kontraktu sytuacji.
3. Najpierw poszczułeś, a jak ci zarzucili, że brakuje kontekstu sytuacji, żeby ocenić, jak duża jest wina ochroniarza i sprzedawczyni (bo jest, niezależnie od tego, czy byli prowokowani, czy nie), to nagle rzucasz „też nie wiecie, co nie piszcie nic.”
  • Odpowiedz
@yelas: już jest ustalone: Grochowska 304 Warszawa. Aczkolwiek pojawiają się głosy, że kobieta ani ochroniarz już tam nie pracują.
  • Odpowiedz
@Oolie:
1. Mógł. Mógł też zrobić gównoburzę.
2. Masz rację, oboje mogą dochodzić swoich praw na drodze powództwa cywilnego
3. Co poszczułem, gdzie poszczułem? Umieściłem informację, którą znalazłem na FB. Wiem, że ochroniarz zachował się jak bydło, o kobiecie nic nie wiem, więc wkleiłem tylko to co wiadomo.
@Stulley_Muntari skończ waść. Na pewno zaatakował matkę i siostrę ochroniarza xD
  • Odpowiedz
@VCO1
1. I zrobił ją bez poszanowaniu prawa. Wkleił wizerunek i sam obwieścił, jak było, bo on na pewno mówi prawdę... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Czyli ochroniarz i sprzedawczyni mają ściągać go sądownie, a Borysowi wolno robić publiczny lincz (tak, publikacja ich wizerunku, nazywanie ich wprost rusofobami i przedstawienie na nagraniu tylko małego fragmentu sytuacji, to wystawienie na lincz. Nawet tutaj w kometarzach go widać. Na
  • Odpowiedz
"Ty Ukraińcu #!$%@?, zamknij ryj" - tak zwróciła się pracownica sklepu w Warszawie do Borysa, młodego Rosjanina studiującego w Polsce

Wszystko dlatego, że rozmawiał przez telefon po rosyjsku.


@VCO1: ajajaj, ochroniarz gbur, ale ma pan dowód?
  • Odpowiedz
@J-Roc:

Ciekawy jestem jakbyś ty się zachował jakby ktoś w twoim sklepie robił gnój?


Jaki gnój? skąd wiesz co robił? gdyby do Polaka za granica ktoś się tak zwrócił, to już by 3 znaleziska były i próba jego
  • Odpowiedz
@VCO1: ja poproszę o dowód bo z tego co widzę to gość nieważne czy polak czy kosmita mógł rzucić gównem w twarz pracownika i widzimy teraz rezultat

znając temperament rosjanów to brzytwa ockhama mówi mi że było coś więcej niż "gadał tylko po rusku przez telefon" żeby wzbudzić taką reakcję. w Polsce jest milion (?) ukraińców na pewno pani nie raz słyszała język, tymbardziej podejrzliwe jest to że *tym razem*
  • Odpowiedz
@nie_tak_szybko A gdzie ja powiedziałem, że może? xD Mi właśnie o to chodzi, że tutaj się kogokolwiek usprawiedliwia. W pierwszym napisanym komentarzu wspomniałem, że każdego ukarać według winy. Ale nie przez wykopki i inne internetowe samosądy.

Ja i patriotyzm w rozumieniu „prawaków”. xDD
  • Odpowiedz
jedyne co wiadomo na 100% jest w filmiku. Ochroniarz zachował się tak jak się zachował. A oceniać możesz jak chcesz.


@VCO1: no o to mi chodzi, wiadomo tylko że ochroniarz to gbur a ty napisałeś

"Ty Ukraińcu #!$%@?, zamknij ryj" - tak zwróciła się pracownica sklepu w Warszawie do Borysa, młodego Rosjanina studiującego w
  • Odpowiedz