Wpis z mikrobloga

Znajoma różowa z #pracbaza jakieś 5 lat temu zdawała prawko. W sumie cały kurs zajął jej rok czasu i 21 podejść zanim udalo sie jej zdać.. wiedziałem tyle że miała kupiony samochód ale dlugo nim nie jezdzila bo sie bała sama.. wczoraj po pracy sie pyta czy ją podrzuce pare ulic dalej bo się bardzo spieszy - mówie spoko. Podrzucilem ją tam gdzie chciała, powoli odjezdzam i patrze a ona wsiada do samochodu na parkingu za kierownice i odjezdza () od razu przypomniał mi sie ten mem "co do #!$%@?". Dzis w pracy pytam o co chodzi z tą wczorajsza sytuacją a ona że jezdzi autem ze swojej miesciny (15km) ale zostawia na parkingu w miescie bo dalej sie boi jechac.. #!$%@? 1.5km leci pieszo bo boi sie jechac samochodem mimo ze droga jest prosta bez zadnych swiateł skrzyżowań itp.. #logikarozowychpaskow mocno tu działa. W sumie mocno żenadłem i nie wiedziałem co dalej na to powiedziec.. w glowie jedynie sie pojawiła mysl ze powinna oddac to prawko i wrocic do komunikacji miejskiej ale nie chciałem jej dołować xD
Pobierz ZnienawidziszMnie - Znajoma różowa z #pracbaza jakieś 5 lat temu zdawała prawko. W su...
źródło: comment_aXoNhROAWubGUrAGmwkDhcIGAaqmxSI7.jpg
  • 60
@agaja Jaką masz grupę krwi? Osoby z grupą 0 często reagują na stres problemami żołądkowymi, nadaktywnoscią a czasem i agresją. Sama mam 0 i wiem po sobie że minimalny stres powoduje ucieczkę do toalety i generalnie źle zaczynam się czuć
@shatuszka: no 0 wlasnie :D
ja agresywna nie jestem, ale boli wlasnie mnie brzuch, mam czasem problemy z oddychaniem.. Ale to glownie wlasnie w sytuacjach typu egzamin, rozmowa kwalifikacyjna, pierwszy dzien w pracy i takie tam.

Ale to nie wiedzialam, ze w ogole istnieje taka hm, cecha zwiazana z grupami krwi..

@ramionko: hm, moze to kwestia tez jakichs lokalnych przepisow? kurcze, nie wiem. Ale pamietam, ze na pewno musialam dokupic
@janeeyrie tacy kierowcy stwarzają zagrożenie i przy okazji #!$%@?ą innych uczestników ruchu drogowego. Trzeba być bardzo ułomnym żeby jeździć kilka i wciąż nie radzić sobie z płynną, w miarę bezpieczną jazda
znam kobiety które tak planowały trasę żeby minimalizować skręcanie w lewo. Nawet kosztem nadrabiania kilkunastu km


@rdy: ściema! Żadna laska nie jest w stanie planować trasę To może tylko wyjść przez przypadek.
@ZnienawidziszMnie moja siostra przed rok omijała skręty w lewo, w sensie omijała krzyżówki gdzie musiała komuś przeciąć drogę. I #!$%@? wyobraź sobie że da się jeździć po Poznaniu skręcając tylko w prawo. ;)
@Neuroatypowy: Sam nie wiem jak to się stało, ale ja nie zdałem 5 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po odebraniu prawka od razu zacząłem sam jeździć, po tygodniu jeżdżenia zero obaw. Po miesiącu już się wkurzałem na większość kierowców, że jeżdżą jak idioci. Po kilku latach żadnego wypadku, myślę że ogarnięciem na drodze już od dawna przewyższam wielu. Można by powiedzieć, wzorowy kierowca. Nie wykluczam podjęcia zawodu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jak dla mnie, to ten, kto 5 razy z rzędu praktykę oblewa, powinien dostawać bana na prawko przynajmniej na 3 lata


@Neuroatypowy: ja zdałem za 5. razem i od tamtej pory czyli jakieś 15 lat jeżdżę bez żadnych przygód.

Twój argument jest inwalidą.
@Neuroatypowy @agaja Znam kilka osób, które zdały za pierwszym razem a niedługo po tym powodowaly wypadki. Część przez wymuszenie, część przez szarżę na drodze. Niestety forma egzaminu w Polsce jest niedostosowana do realiów i nie przygotowuje odpowiednio kierowców