Wpis z mikrobloga

Znajoma różowa z #pracbaza jakieś 5 lat temu zdawała prawko. W sumie cały kurs zajął jej rok czasu i 21 podejść zanim udalo sie jej zdać.. wiedziałem tyle że miała kupiony samochód ale dlugo nim nie jezdzila bo sie bała sama.. wczoraj po pracy sie pyta czy ją podrzuce pare ulic dalej bo się bardzo spieszy - mówie spoko. Podrzucilem ją tam gdzie chciała, powoli odjezdzam i patrze a ona wsiada do samochodu na parkingu za kierownice i odjezdza () od razu przypomniał mi sie ten mem "co do #!$%@?". Dzis w pracy pytam o co chodzi z tą wczorajsza sytuacją a ona że jezdzi autem ze swojej miesciny (15km) ale zostawia na parkingu w miescie bo dalej sie boi jechac.. #!$%@? 1.5km leci pieszo bo boi sie jechac samochodem mimo ze droga jest prosta bez zadnych swiateł skrzyżowań itp.. #logikarozowychpaskow mocno tu działa. W sumie mocno żenadłem i nie wiedziałem co dalej na to powiedziec.. w glowie jedynie sie pojawiła mysl ze powinna oddac to prawko i wrocic do komunikacji miejskiej ale nie chciałem jej dołować xD
Pobierz ZnienawidziszMnie - Znajoma różowa z #pracbaza jakieś 5 lat temu zdawała prawko. W su...
źródło: comment_aXoNhROAWubGUrAGmwkDhcIGAaqmxSI7.jpg
  • 60
może to i śmieszne, ale UPS bodajże, na podstawie big data sugerował swoim kierowcom trasy, które minimalizowały ilość skrętów w lewo (wg danych powodują najwięcej wypadków). Po wprowadzonych zmianach i ponownej analizie wyszło, że paczki są dostarczane szybciej mimo iż kierowcy przejeżdzają większą ilość kilometrów.


@kszych: właśnie mnie uświadomiłeś, że moja optymalna trasa do pracy ma jeden skręt w lewo i jakieś 5 w prawo, dystans 10 km, a powrót 2
@ZnienawidziszMnie: Do bycia dobrym kierowcą są potrzebne pewne cechy charakteru. Trzeba być w miarę pewnym siebie, zdecydowanym, zorganizowanym i przede wszystkim bardzo uważnym. Ludzie, którzy są mało pewni siebie, mają problem z podejmowaniem szybkich decyzji, przez co często jeżdżą jak zawalidrogi. Z kolei ci nieuważni i niezorganizowani mają problem z dostrzeganiem znaków, czy szybko i dynamicznie zmieniających się warunków na drodze i tacy bardzo często wymuszają pierwszeństwo albo powodują ogólną manianę