Wpis z mikrobloga

ceny barberów to się robi jakiś kosmos k**** za strzyżenie głowy i przycięcie brody (uwaga SPA DLA BRODY BO DOSTANIESZ WILGOTNY RECZNIK NA TWARZ) śpiewają już 120 zł. Fajnie, że większość jednak idzie w parze z jakością ale to się zaczyna robic trochę przesada ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wroclaw #barber #barbershop #strzyzenie #zakola #niebieskiepaski #niebieskipasek
  • 118
@powszechnielubianynick: ja chodzę do jednego z najpopularniejszych w mieście i płacę 70 zł za strzyżenie. To nie aż tak dużo biorąc pod uwagę, że trwa równą godzinę i barber robi to niesamowicie starannie. Wcześniej chodziłem do zwykłej fryzjerki i płaciłem 30 zł, a cięcie zajmowało jej 15 minut i było mocno średnie. Według mnie bez przesady o ile barber to faktycznie barber i wie co robi, a nie jakiś słaby fryzjer,
Każdemu kto nie był u dobrego fryzjera, czy to od czubka głowy czy brody, polecam się przejść i porównać jakość etc.

Ilość Grażyn jaką przerobiłem jest spora i praktycznie żadna nigdy nie potrafiła ogarnąć prostej fryzury. Niektóre to już #!$%@?ły czasem cyrki jak cięcie dłuższych włosów maszynką + grzebieniem samym :D

W #lodz 50 zł broda i 50 zł góra. Z czego brodę można spokojnie co 1,5msc jak nie rośnie jak szalona
@jakuzii: najlepiej to przejdź się do barbera który sprzedaje pomady i zapytaj, bo każde włosy wymagają innej. Najlepiej to w ogóle idź do dobrego barbera i on ci sam nałoży pomadę, po prostu zapytaj co ci nałożył i zobacz jak się będzie trzymało - jak dobrze to po prostu kup. Masz np. pomady Uppercut, Reuzel, ale musiałbyś dobrać matowość i chwyt. Tak na oko to ciężko. No i nie kupuj pomad
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SirPsychoSexy: do lba to zalezy jak sie zapuszcze :-P jak sa krociutkie to tylko jednorazowka. Jak troche dluzsze to trymerem bez koncowki i poprawiam jednorazowka.

Co do brody to trymerem z odpowiednia koncowka. Modeluje zmieniajac tylko dlugosc strzyzenia. Czasami bez koncowki cos sobie zdetaluje i w zasadzie tyle.

Mam spory problem z prawa strona bo tam mi wlosy rosna w dziwnym kierunku i robi sie #!$%@? dziubek na szyi xD ale
@powszechnielubianynick: Przerobilem większość tych "zajebistych" barberow we Wrocławiu, zawsze cos było nie tak- albo zostawił jakis #!$%@? odcinek ktory odstawal i wyglądał #!$%@? albo cos nie tak z fryzurą (zawsze niestety robili ta sama bo pasuje, bez propozycji czegoś nowego). Od trzech miesiecy chodzę do bardzo dobrego fryzjera, który zna sie na robocie i potrafil zrobić cos wiecej niz odcięcie i #!$%@? zaczes na boczek, zajmuje sie broda rowniez. 100zl. Dobry