Wpis z mikrobloga

ceny barberów to się robi jakiś kosmos k**** za strzyżenie głowy i przycięcie brody (uwaga SPA DLA BRODY BO DOSTANIESZ WILGOTNY RECZNIK NA TWARZ) śpiewają już 120 zł. Fajnie, że większość jednak idzie w parze z jakością ale to się zaczyna robic trochę przesada ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wroclaw #barber #barbershop #strzyzenie #zakola #niebieskiepaski #niebieskipasek
  • 118
@dudi_: Wierzbicki & Szmidt Academy. Poszedlem raz na jakies szkolenie, gdzie ucza fryzjerow ogarniania zawodu i masz za darmo strzyzenie pod okiem ich specjalistów. Babka byla srednia ale podratowal wszystko ich fryzjer wiec nie było tragedii. Teraz chodzę regularnie i za kazdym razem jest zajebiscie. Moge polecieć z czystym sumieniem, ceny wcale nie wyzsze ale jakosc usług odzwierciedla cene.
@EliotImperio: księcia witolda, nie ma źle z lokalizacją, dzięki! Mam co prawda swoją stałą barberkę, to której zawsze się umawiam, ale ceny ciągle w górę idą i zaraz osiągną punkt krytyczny.
Też macie takie wrażenie że jak zatankujecie auto to lepiej się jedzie. Jakby auto się najadło i ochoczo się brało do dalszej roboty (òóˇ)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powszechnielubianynick: nie pojmuję jak można płacić więcej niż 30 zł za strzyżenie włosów xD. Przecież to jest prymitywna usługa nie wymagająca żadnych specjalnych umiejętności. Ja chodzę do pani Krysi i za 20 zł mam schludną fryzurę.
@dyslexia: Wystarczy znaleźć sensowną fryzjerkę. Jak się wybiera pierwszy lepszy salon to pewnie, że możesz trafić na #!$%@?ę... tak samo z barberem, tylko, że w drugim przypadku zapłacisz 3x więcej.

Moja Pani Tereska (XD) łazi na te same szkolenia co barberzy, ale jej nie #!$%@? woda sodowa i za #!$%@? głowy + brody nie kasuje 120 ziko, tylko 35-45 w zależności od tego ile jej to czasu zajmie.

PS: Takie cieniowanie