Wpis z mikrobloga

ceny barberów to się robi jakiś kosmos k**** za strzyżenie głowy i przycięcie brody (uwaga SPA DLA BRODY BO DOSTANIESZ WILGOTNY RECZNIK NA TWARZ) śpiewają już 120 zł. Fajnie, że większość jednak idzie w parze z jakością ale to się zaczyna robic trochę przesada ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wroclaw #barber #barbershop #strzyzenie #zakola #niebieskiepaski #niebieskipasek
  • 118
@powszechnielubianynick: Broda dodaje męskości więc idę do metroseksualnych, wymuskanych mężczyzn żeby mnie za gruby chajs przy fajnej muzyczce i latte wymiziali po twarzy kosmetykami i zroblli spa dla mej brody.
Patrzę w lustro i widzę drwala,twardziela, prawdziwego czlowieka z lasu i wiem, że to była dobra inwestycja.
Wychodzę na ulicę i łapię pożądliwy wzrok kobiet na sobie,wiem, że się oglądają. Czuję się jak samiec alfa,jestem alfa. Idę pewnym krokiem środkiem chodnika
@powszechnielubianynick jak wy często chodźcie do tych barberów, że tak wam drogo? Dawniej chodziłem do jakiegoś osiedlowego fryzjera gdzie karyny scinaly i w kółko słyszałem, że mam za gęste włosy i nic się z nimi nie da zrobić, albo na jeża albo jakieś kijowe sciecie z grzywką

Poszedłem pewnego razu do barbera i nagle polubiłem swoje włosy. Ładnie wycieniowane z boku i zaczesane do tyłu. Akurat w tamtym momencie miałem mocno zapuszczone.
@powszechnielubianynick: to jest cena za lenistwo, jak przy wielu innych usługach ;) ja ogarniam ryja sam od ponad 5 lat i robie to na tyle dobrze, że już kilka razy ktoś mi sie pytał do jakiego barbera chodze. Also nigdy bym nie poszedł do barbera, bo jak widze te równiutkie metroseksualne przycięcia, to troche beka, nie chce wyglądać jak Olivier Janiak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@powszechnielubianynick: zaczynają jak fryzjerzy damscy cenić się kosmicznie. Jednak u facetów to aż tak nie przechodzi.

Ja albo jadę do swojego pierdziszewa i strzygę się za 13 zł u młodej fryzjerki albo idę do Turków w wawie za 40, brodę sam maszynka na 6mm raz w tygodniu gole, dłuższa jest już nieprakryczna