Wpis z mikrobloga

ceny barberów to się robi jakiś kosmos k**** za strzyżenie głowy i przycięcie brody (uwaga SPA DLA BRODY BO DOSTANIESZ WILGOTNY RECZNIK NA TWARZ) śpiewają już 120 zł. Fajnie, że większość jednak idzie w parze z jakością ale to się zaczyna robic trochę przesada ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wroclaw #barber #barbershop #strzyzenie #zakola #niebieskiepaski #niebieskipasek
  • 118
@powszechnielubianynick: Jestem na urlopie na Sycyliii i przechodząc uliczkami wyspy Ortigia w Syrakuzach zauważyłem starszego jegomościa w platynowych włosach. Zapytałem o ogolenie po angielsku i usłyszałem prego wraz ze wskazaniem na fotel. Cięcie brody jedynie nożyczkami plus golenie brzytwą kosztowało mnie 15 EUR. Niesamowite przeżycie. Koniecznie polecam będąc w Syrakuzach!
Maestro golibroda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dyslexia: wiesz, to nie chodzi o to, że Grażynka zrobi wszystko, po prostu mam wątpliwości czy barber, który klasycznych fryzur dokładnie nie potrafi zrobić to sobie z tym poradzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
@powszechnielubianynick: potwierdzam, ostatnio odwiedziłem barbera w Poznaniu, cena może niższa niż 120 zł ale i tak zdecydowanie za wysoka za to co dostałem czyli spóźnionego barbera ogarniającego mnie na szybko w 15 zł bo kolejny klient w kalendarzu, u większości u których byłem faktycznie widziałem za co płacę a teraz męczę się z włosami których ni ch**ja nie idzie ogarnąć. Przy okazji, ktoś poleca dobrego barbera w #poznan ?
@M4lutki Zgoda, jeśli masz kogoś sprawdzonego i za takie pieniądze ogarnia ci głowę i brodę to szanuje mocno jednak jak ktoś jest nowy w mieście to ciężko będzie mu samemu poszukać kogoś dobrego i taniego
@skarbie prawda, nie wszyscy barberzy mogą nazywać się barberami. Ja do swojego chodzę już prawie 3 lata i muszę mieć umówione wizyty na 3-4 w przód bo na najbliższe 3-4 tygodnie ma totalnie zawalone terminy...