Wpis z mikrobloga

@pedros92: No waży więcej. Tak samo jak stal waży więcej, niż powietrze. Chyba oczywiste jest, że w takim stwierdzeniu przyjmujemy domyślne założenie, że porównujemy próbki o takiej samej objętości. Tak się normalnie mówi w codziennym potocznym języku i jest to w pełni jasne. Trzeba być albo upośledzonym, żeby tego nie rozumieć, albo mieć jakąś wewnętrzną potrzebę złośliwego #!$%@? się do ludzi na siłę. Zakładam optymistycznie, że Twój przypadek to ten
  • Odpowiedz
@vargemp: to w ogóle masz przerąbane (ale jak skończysz pisać pracę to zacznij sie ruszać ;) ). Ja przynajmniej SKM dojeżdżam - zawsze trochę ruchu.
  • Odpowiedz
  • 2
@Jarasznikos to byl piwny beben, czego one sa takie wielkie nie wiem. ))¯_(ツ)_/¯ kilka lat temu intensywnie cwiczylem na silowni przez wiele miesiecy i wazylem prawie 90kg a wygladalem o niebo lepiej niz teraz. Ktos w tym watku juz prowadzil dyskusje na temat gestosci, wagi i objetosci tluszczu, miesni. Woda pewnie tez swoje robi.
@stulejka-z-przerzutami troche sie zdziwilem, widocznie ktos sie poczul urazony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RedTea: xd czarno-białe w gówno rozdzielczości fotki . Nic na nich nie widać nawet że to ta sama osoba. Chodzi mi o to że jak ktoś wrzuca pokaż formę to widać fajnie zmianę a u ciebie nic nie widać xd
  • Odpowiedz
  • 0
@sasekk już nieraz wrzucałam... nie muszę Ci tu niczego udowadniać. Jeśli nie widzisz tutaj różnicy to polecam dobrego optometrystę xD
  • Odpowiedz