Wpis z mikrobloga

@takitutej: Ja się z Tobą zgadzam, ale nie mówimy o kulturystach. Moja wypowiedź była skierowana do osób, które twierdzą, że jedzą mało, ćwiczą i nie mogą schudnąć ;). I takim się najczęściej oczy otwierają dopiero kiedy uczciwie każdy liść sałaty zanotują i zobaczą, że jednak tak mało nie jedzą.

Nie chodzi o to, żeby całe życie wliczać warzywa do bilansu, tylko ta sałata to taki synonim podejścia do tego uczciwie.
  • Odpowiedz
@Arrival: pełna zgoda, taka autorefleksa i wypisanie wszystkiego bez ściemy często otwiera oczy, chodzi mi tylko o to, że podając ten konkretny przykład z sałatą, bez kontekstu, ktoś może pomyśleć "aha, nawet sałatą głodu nie będę mógł zabić, to #!$%@?ć to wszystko i pora na CS" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie trzymam tez zadnej diety, bo nie mam takiej mozliwosci.


@Marcinw3105: jak to bez diety? Nie ważysz jedzenia? Nie liczysz makro? Nie wliczasz gumy do żucia do makro? Nie posiadasz osobistego trenera, który pod czujnym okiem cię prowadzi? Co to za #!$%@? i fejk!

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arrival: no, ale to tylko 4 bułeczki i sałatka. XD

Spisuję raczej wszystko, ale też traktuję to z przymrozeniem oka bo nie da się wszystkiego tam wpisać.

No i wg apki zapotrzebowanie mam na ponad 2k więc co to jest ponad 1k na śniadanie jak jeszcze w ciągu dnia coś spalę. :p
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: @v-tec: ja 23 lvl, praca biurowa + po pracy klepanie przed kompem pracy dyplomowej i zadań do szkoły... Staram się to ograniczać jak mogę i się jak najwięcej ruszać, no ale wiadomo jak jest. Do tego jeszcze do pracy autem, do szkoly autem i czlowiek praktycznie non stop siedzi.
  • Odpowiedz
napisałas, że mięśnie ważą więcej. Więc wytłumacz o co ci chodziło.


@pedros92: No a o co mogło chodzić? Mięśnie mają większą masę właściwą niż tłuszcz. Przy tej samej objętości ważą więcej. To, co napisała, jest w pełni zrozumiałe dla każdego nieautystycznego czytelnika.
  • Odpowiedz
@Blizz4rd: serio?
może pora na nową aferę -- posty widoczne jako usunięte tylko u niektórych użytkowników? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby co to chodzi o ten komentarz
  • Odpowiedz
No i wg apki zapotrzebowanie mam na ponad 2k więc co to jest ponad 1k na śniadanie jak jeszcze w ciągu dnia coś spalę. :p


@Krupier: No ale tego co spalisz to nie liczysz bo z tego ma brzuch spadać :P. W przeciwnym wypadku masz efekt jaki masz czyli wydaje Ci się, że coś robisz, ale nie robisz i brzuch zostaje.

Jeśli chcesz brzuch zrzucić to nie dość, że trzeba uciąć z jedzenia i zrobić mniej niż zapotrzebowanie wg appki to jeszcze dorzucić spalanie ruchem. Wtedy masz
  • Odpowiedz