Wpis z mikrobloga

Czy jest ktoś jeszcze komu się w sumie ostatni odcinek podobał czy wszyscy hejtują, wieszają psy i tylko taka opinia dzisiaj przejdzie? Jest się do czego przyczepić ale podsumowując ten odcinek i biorąc pod uwagę sposób zrealizowania dwóch poprzednich, ostatni odcinek mi się spodobał i jestem zadowolony z zakończenia.
#got
  • 9
  • Odpowiedz
@Elmono: No ja też wiedziałem co się stanie choć szczegóły były znane dopiero po 5 odcinku (aktualizacja spoilerów na freefolku). Mówię o realizacji i domknięciu poszczególnych wątków. Jest się do czego przyczepić ale jestem zadowolony z tego co obejrzałem.
  • Odpowiedz
@PJakPrzegryw: Ludzie to też często stado owieczek, bęczących baranów którzy nie mają własnego zdania albo boją się je wyrazić i idą za popularną opinią, nie podając się żadnym refleksjom. Po prostu pytam czy się może komuś jednak odcinek podobał mimo fali hejtu. Czy ktoś podziela moją opinię i nie boi się jej wyrazić. To wszystko.
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: Mi osobiście się podobał nawet nie narzekałem specjalnie na ten sezon.

Uważam że miło było mogłoby być lepiej ale nie narzekam jak wspomniałem wcześniej. Jestem jednak w stanie zrozumieć osoby którym po 7 sezonach taki finał nie odpowiada.
  • Odpowiedz