Wpis z mikrobloga

Zycie #rozowepaski nigdy nie było tak proste jak w dzisiejszych czasach. Mają 10000 orbiterów (czy to realnie jakieś spermochlipy, a jak nie realnie, to zakładają #tinder i w godzinę mogą przebierać do woli), nie muszą pracować bo przez konkurencję na rynku matrymonialnym każda jedna może mieć bogatego beciaka, który zrobi dla niej wszystko, byle żeby nie uciekła do chada, jak już jakiś facet jej podpadnie, to zawsze może go oskarżyć o gwałt i udupić na długie lata, a jak beciak się znudzi, to wziąć rozwód i ciągnąć alimenty, pukając się beztrosko z chadami. I nie mówcie, że tak nie jest, bo #takaprawda.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 86
@NieMaSzans: hm... kurde, jakoś nie pamiętam tego "głaskania po głowie i nadskakiwania mi". Więcej nawet - wczoraj tachałam ciężką (i było widać, że jest mi ciężko ją nieść) walizkę na drugie piętro, a za mną szedł chłopaczek - studenciak, który nawet nie pomyślał o tym, czy nie zaproponować mi, że mi pomoże ją wnieść. A może to było to "nadskakiwanie"?
@Socjopata321: tylko widzisz, co to niby za "związek", w którym jedna strona drugą stronę uważa za dziwkę? I kupuje sobie jak dziwkę? Czy to, że takich "dziwkarzy" nie jest trudno znaleźć, może być dowodem na to, że kobietom jest łatwo znaleźć kogoś do związku? Bo chyba tak naprawdę o to tu nam wszystkim chodzi, no nie? No chyba, że się mylę i w rzeczywistości narzekania "przegrywów" dotyczą tylko tego, że oni
@NieMaSzans: wniesienie walizki to nie jest żaden "prawdziwy problem". Co więcej - nie prosiłam go o pomoc, ponieważ może raz, dwa razy w życiu zdarzyło mi się, żeby jakiś facet mi pomógł z tym, czy to w pociągu, czy na schodach na dworcu. Skoro nie ma takich "gentelmanów", to radzę sobie sama, nic w tym nadzwyczajnego.
@KatpissNeverclean: Widzisz. To nie działa do końca tak. Po prostu mniej atrakcyjni faceci, będący świadomi tego, że nie są obiektem pożądania, doskonale sobie zdają sprawę, że są odpadami w świetle kobiet. Skoro nie potrafią nadrobić wyglądem (który łatwo ukazać, wrzucając na tinder zdjęcie z gołą klatą i wtedy nie trzeba mówić nic), muszą być dobrzy w innych płaszczyznach. No a inną płaszczyzną jest choćby status materialny (nie oszukujmy się, ludzie na