Wpis z mikrobloga

Zycie #rozowepaski nigdy nie było tak proste jak w dzisiejszych czasach. Mają 10000 orbiterów (czy to realnie jakieś spermochlipy, a jak nie realnie, to zakładają #tinder i w godzinę mogą przebierać do woli), nie muszą pracować bo przez konkurencję na rynku matrymonialnym każda jedna może mieć bogatego beciaka, który zrobi dla niej wszystko, byle żeby nie uciekła do chada, jak już jakiś facet jej podpadnie, to zawsze może go oskarżyć o g---t i udupić na długie lata, a jak beciak się znudzi, to wziąć rozwód i ciągnąć alimenty, pukając się beztrosko z chadami. I nie mówcie, że tak nie jest, bo #takaprawda.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@Socjopata321: tyle prawdy. Jakbym był różowym to bym się rozbierał na kamerkach i trzepał gruby hajs. Do tego normalna praca i żyjesz jak paczek w maśle.
  • Odpowiedz
@Socjopata321 kurde, chyba zacznę swoją bic tylko co drugi dzień w nagrodę, bo ona ambicje ma, do szkoły poszła weekendowej póki z dziećmi w domu siedzi, żeby tylko jak pójdą do przedszkola pójść do roboty i zarabiać jakiś logiczny hajs.
  • Odpowiedz
@Socjopata321: zaczynacie mireczki w------c takim pisaniem. przesadzacie, jestescie zli bo nie mozecie poruchac zadnej juleczki. juz widze jak kazda kobieta ma taką atencję, juz widze te oskarzanie o gwalt i pukanie sie z chadami. nikt swiety nie jest, s-----------o bylo i bedzie ale pizganie nonstop jakie to baby złe jest powoli nudne. przepraszam za te przeklenstwa, ale juz mnie zaczyna nosic. na kogo wy trafiacie? jak tinder taki zły to
  • Odpowiedz
@Michalinaaa: Nie używam ani tindera, ani żadnej innej formy apek randkowych, bo i tak nikogo nie znajd będąc odpadem genetycznym, a na rolę providera się nie godzę. teraz moją misją życiową jest uświadamianie wszystkich dookoła, że te wiecznie złe słabe i pokrzywdzone kobiety są z góry na wygranej pozycji przez sam fakt posiadania sromu między nogami, a mój post to racja, na babskich forach jest miliard tematów "jak wyruchać męża
  • Odpowiedz
@Socjopata321: to tak samo jak faceci. tez zdradzaja, tez szukaja cip na boku...nie urodzilismy sie wczoraj i zdrady będą zawsze. myslisz ze kazda samotna dziewczyna ma tindera? no nie, atencja to tez nie wszystko. a czasem lepiej byc samemu niz miec desperata ktory chce TYLKO poruchac i nie kocha. to tez przegrana pozycja. wez to pod uwage. sam bys pewnie nie chcial desperatki...
@Borysk5: nie wyzywam, bardziej poniosly
  • Odpowiedz
@Michalinaaa: Napisałem Ci wyżej. Załóż tindera/badoo/wejdź na jakąkolwiek grupkę, czy czat w sieci i zobacz, że wśród tych setek facetów, którzy Cię polubią, czy nawiążą z Tobą interakcję znajdziesz co najmniej kilku providerów/sensownych kandydatów do związku, nie tylko atencję (którą podkreśliłem kilkukrotnie specjalnie, wiem, że kobiety ją uwielbiają i karmią nią swoje ego), siłą rzeczy z tak ogromnej próby, trafi się taki po kilku dniach (ale pewnie byś go odrzuciła,
  • Odpowiedz
bo ja tego po prostu nie pojmuje i nie rozumiem mireczku...


@Michalinaaa: Tu nie ma co rozumieć, to zwykłe incelskie wysrywy. Przegrywy uważają, że kobiety mają w życiu łatwiej TYLKO dlatego, że łatwiej im o znalezienie partnera. Wniosek? Sprowadzają życie i jego sens do bycia w związku i uprawiania seksu. Dla nich to jest jak ziemia obiecana, ale wiedzą, że nie mają na to większych szans, dlatego uważają, że jeśli
  • Odpowiedz
@Socjopata321: ok, moi drodzy. Jako "różowa" urządzam oficjalnie konkurs na "bogatego beciaka", który "zrobi dla mnie wszystko", żebym nie uciekła do chada. Zgłoszenia na priv. Skoro kobietom jest tak łatwo, to czemu z tego nie skorzystać?
  • Odpowiedz