Wpis z mikrobloga

@buka44: @NieZegnamSieWoleWitac: @ShadyTalezz: @alonso117: tamten wpis tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że na wykopie "własne zdanie" nie istnieje XD
A te komentarze "O #!$%@?, rzeczywiście ( _)"... Aż mi autentycznie niedobrze.

Koleś skasował komentarz (lub OP wpis) ale był wczoraj wątek założony przez jakąś konserwe, że neuropa manipuluje na mirko i ten typ napisał komentarz "To ja będę manipulował z wami!" więc chyba znana jest
@janushek: A już tak swoją drogą, to cudowny jest ten ból dupy o Pattinsona xD Jasne, też bym wolał takiego Jona Hamma (ale to dlatego, że gość po prostu wygląda jak wyjęty z kart komiksu) ale jazda po Robercie BO GRAŁ W ZMIERZCHU to niezły bajzel.

Gość ma kwadratową szczenę, lekki zarost wygląda u niego idealnie + ma ten zmęczony, melancholijny wyraz twarzy, który tak doskonale oddaje ducha Batmana. Jak dla
Pobierz
źródło: comment_zEO9hrIAWNfoatzjbgr4D3XvY2WwvLIk.jpg
@realbs: Jon Hamm to marka ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam go od dawna widziałem w tej roli

One są zamiast Batmana, bo są dosłownie żeńskim Brucem xD

@proceduralne: ja zdaje sobie z tego sprawę ale co z tego?
Z jego wpisu wynika jakby zmienili płeć postaci co absolutnie nie jest prawdą bo w serialu pewnie Batman posłużył jako inspiracja, na samym początku trailera jest coś w
@janushek: Pewnie byłaby szansa na Hamma gdyby nie to, że już teraz mieliśmy tego podstarzałego Batmana w postaci Afflecka, więc jak wjeżdżają z kolejnym rebootem to imo lepiej zmienić stylistykę. Ale jednak lekki ból jest, bo gość wyglądałby idealnie.
@janushek: gość nawet nie wiedział, że istnieje Batwoman. Pewnie przeżyje zawał, gdy dowie się o Batgirl albo kilku Robinach xD Batwoman występuje w filmie animowanym Batman Bad Blood. Katherine Kane. No ale tego tamten cep nie wie. Jak go ludzie zaczęli orać i pokazywać czym jest Batwoman, to jakoś zamknął mordę i nie odpisywał XD top kek z niego
Że postać ma kilkanaście lat.


@janushek: zamiast se wymyślić własną postać kobiecą to przejmują męskie by przerobić na swoją modłę. To pokaz bezsilności i braku pomysłu. Do tego obowiązkowo trzeba było dodać pochodzenie żydowskie i orientację homoseksualną. I nie mówcie mi, że to nie przejęcie ikony popkultury specjalnie stworzone do szerzenia swojej ideologii. Minimum rozumu i godności człowieka please
@janushek: > Jon Hamm to marka ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam go od dawna widziałem w tej roli

@janushek: Ale WB chce kogoś, kogo będzie mogło zatrzymać na dłużej, a nie gościa, który za pięć lat będzie dogorywał na treningach. Poza tym fancastingi zwykle nie mają sensu - dobór aktora ma zgadzać się z wizją reżysera (wedle informacji ma to być film noir), a nie wymaganiami
@janushek Nie mogę się doczekać pęknięcia dupy wykopowych #!$%@? jak musical Hamilton dostanie kinówkę, przypuszczam że za pare lat. Czarny George Washington i 3/4 obsady, 3 siostry każda innej rasy i rap o odzyskaniu niepodległości ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)