Wpis z mikrobloga

@janushek Ale z czym on właściwie ma problem, przecież Pattison ani nie jest czarny, ani gej, normalny facet to o co problem, że grał w Zmierzchu? xD przecież to nie jedyna produkcja, w której brał udział xD
  • Odpowiedz
@Arkil:
Że Batwoman to postać, która nigdy nie miała zastąpić Batmana a działali razem.
Że postać ma kilkanaście lat.
Że to SERIAL a nie FILM.
Że w filmach dalej będzie BatMAN

#!$%@? w OPa ale naprawdę żal mi ludzi, którzy mu uwierzyli w ten fake news
  • Odpowiedz
@janushek: To już ciężkie urojenia, stacja robi serial/film batwoman bo ich nie stać na licencje batmana. I nie wiem gdzie tu można doszukiwać się spisku.

Też mam newsa, nowym Supermanem będzie kobieta co ma siostrę lesbijkę
SpaceMonkey - @janushek: To już ciężkie urojenia, stacja robi serial/film batwoman bo...
  • Odpowiedz
@janushek: dopóki bohaterowie filmów walczą po raz tysięczny z ruskami lub arabami to jest spoko nie ma paskudnych stereotypów ale nie daj boże ktoś rękę podniesie w filmie na białego hetero faceta xD ciekawe co by się stało jakby konserwy Mr.Robot odkryły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@buka44: @NieZegnamSieWoleWitac: @ShadyTalezz: @alonso117: tamten wpis tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że na wykopie "własne zdanie" nie istnieje XD
A te komentarze "O #!$%@?, rzeczywiście ( _)"... Aż mi autentycznie niedobrze.

Koleś skasował komentarz (lub OP wpis) ale był wczoraj wątek założony przez jakąś konserwe, że neuropa manipuluje na mirko i ten typ napisał komentarz "To ja będę manipulował z wami!" więc chyba znana jest
  • Odpowiedz
@janushek: No bo po co wygooglować "Batwoman" i poświęcić, no nie wiem? Z 30s? Na ogarnięcie genezy XD
Ale lepiej opluć się na niebiesko i wyruszyć na krucjatę niczym Don Kichot na walkę z równie urojonym wrogiem ()
  • Odpowiedz