Wpis z mikrobloga

@Poro6niec: I Mao Zedong mający na sumieniu miliony chińczyków. Jakby nie było to śmiechłem szczerze z komentarza ziemniaka.

Ale łaśnie chodzi o to, co napisałeś. O refleksję nad tym czy Robcio w ogóle ma jakąkolwiek wiedzę historyczno-polityczną. Założyciel partii, która ma w swoich założeniach równość, miłość, poszanownie i takie tam rzeczy (podobno) hołubi jednocześnie jednych z największych zbrodniarzy i morderców. A jego orientacja seksualna z pewnością zarówno w Chinach jak i
@Stricte89: @yuim: Nie no, poważnie nie wiedziałem, że tam był papieżak. Po prostu to wstawiłem. Mimo wszystko to i tak niewiele zmienia, mógłby tam mieć też Matkę Boską i Chrystusa z Nazaretu, to i tak nie umniejsza jego niewiedzy w w/w przeze mnie płaszczyźnie.
@miejskismog: Ba, znam nawet z pierwszej ręki historię o człowieku który poszedł na księdza dlatego, bo był gejem, a jego rodzice naciskali go na posiadanie dziewczyny i dziecka.

A ksiądz jest raczej poza podejrzeniami o homoseksualizm, a na towarzystwo mężczyzn też raczej nie może narzekać. Szczególnie w seminarium ( ͡° ͜ʖ ͡°)