Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#rolki

Patent na regulacje szyn w Nextach (byc moze nawet we wszystkich z mocowaniem Trinity) to gowno. O ile bloczek na piecie fajnie jezdzi w lewo i prawo to te dwa przednie, bez odklejenia ochronnej pianki do ktorej dostajemy sie wyciagajac liner i wkladke pod nim, to gowno.
Moze tylko moj egzemplarz tak mial, ale pianka byla przyklejona do tego bloczka.

Mimo wszystko chyba sie polubimy i zjezdzimy wiele kilometrow razem :D

Ide dalej je rozjezdzac. Nie moge sie doczekac efektow jak sie dopasujemy i bede mogl je wpelni wykorzystac :)
czlowiekBEZnicka - #rolki 

Patent na regulacje szyn w Nextach (byc moze nawet we wsz...

źródło: comment_ZKKXo8T5u7vsFQsiBudhHkFzTflxPtOO.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patent na regulacje szyn w Nextach (byc moze nawet we wszystkich z mocowaniem Trinity) to gowno.


he he, a jak pisałem, że mi się zeszło by było idealnie to ludzie nie wierzą z tym trinity.

bez odklejenia ochronnej pianki do ktorej dostajemy sie wyciagajac liner i wkladke pod nim, to gowno.


Ja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@4x80: wiesz tu nie chodzi o trudnosc w ustawieniu samej szyny. To byl chyba jakis maly blad przy montazu. Ktos podkleil to czego nie powinien.
Samo wypozycjonowanie szyny, juz po usunieciu problemu, zajelo mi 3 sciagniecia buta i przejechanie hakichs 5 km. Podejrzewam ze bede jednak musial dokonac korekty jak liner spasuje sie ze stopa.

@GaiusBaltar: @4x80: kazy czy r6 to bezlinerowce. Inna technologia produkcji. Stad
  • Odpowiedz