Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co jest ze mną nie tak jeśli:
- Nie przywiązuję się do ludzi. Po prostu się nie przywiązuję, nieważne ile lat kogoś znam. Nie zrobi mi różnicy jeśli jutro osoba z najbliższego mi otoczenia zniknie.
- Nie wiem co to samotność. Najbliższe uczucie podobne do samotności które mi doskwiera to nuda.
- Mój mózg nie dostaje żadnej nagrody kiedy się socjalizuję. To znaczy wypicie piwa samemu to dla mnie takie same uczucie jak wypicie piwa w gronie znajomych.
- Moja pierwsza dziewczyna zerwała ze mną bo za mało się uzewnętrzniam i nie okazuję uczuć.
Jestem psychopatą? A może to jakieś inne zaburzenie osobowości? Nie chcę iść do terapeuty/psychiatry bo mi to nie przeszkadza, pytam z ciekawości co mireczki o mnie myślą.
#pytanie #psychologia #psychiatria

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ksndr: ale wiesz, że nadwrażliwość na bodźce to jedna z cech składowych tworu nazywanego introwertyzmem. I że w sumie to nigdy nie jest tak, że jesteś tylko introwertykiem albo tylko ekstrawertykiem. Nie wspominając o tym, że jednostka u której dominuje introwertyzm na pewno nie musi wykazywać wszystkich cech składowych.