Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam trochę ponad ćwierć wieku i nigdy nie miałem dziewczyny. Nigdy, never ever
Mam dobrą pracę, samochód, mieszkanie, znajomych, codzienne pasje i hobby, uprawiam regularnie sport, twarz też nie jest poniżej średniego poziomu, to samo z sylwetką - ot w granicach normy
I jakoś nie potrafię sobie nikogo znaleźć. Większość znajomych którzy byli sami już są w bardziej lub mniej szczęśliwych związkach

A ja miałem z tym problem zawsze. Od szkoły, po studia, teraz po pracę, dla płci przeciwnej po prostu nie istnieję, nie zauważa mnie. Nie ważne czy trzeźwa czy całkowicie pijana na imprezach, nie ma znaczenia. Mam znajome, ale to wiadomo, tylko znajome. I też są zaskoczone, że a ty co, ciągle sam. kurtyna

I kolejną majówkę siedzę sam robiąc swoje, zamiast jak normalny człowiek pojechać gdzieś ze swoją drugą połówką, czy porobić coś razem
Co jest #!$%@? ze mną nie tak

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 16
A ja miałem z tym problem zawsze. Od szkoły, po studia, teraz po pracę, dla płci przeciwnej po prostu nie istnieję, nie zauważa mnie. Nie ważne czy trzeźwa czy całkowicie pijana na imprezach, nie ma znaczenia. Mam znajome, ale to wiadomo, tylko znajome. I też są zaskoczone, że a ty co, ciągle sam. kurtyna


@AnonimoweMirkoWyznania: To wyobraź sobie ze można byc zauważanym, mieć dobre gadanie i ogólnie atencje od różowych ale
wzrost?


@mazx: jeżeli nie ma się mniej niż 170 to wzrost zbytnio różnicy nie robi. Zresztą i tak przeciętna różowa w Polsce jest właśnie tego wzrostu lub niższa także o ile nie będzie musiała patrzeć z góry to wzrost takiego znaczenia nie ma. To samo wygląd o ile jest się zadbanym (higienicznym). Wystarczy mieć gadane i przede wszystkim pozytywne nastawienie oraz być pogodnym bo żadna by nie chciała żyć z nudziarzem
@AnonimoweMirkoWyznania: No cóż, widocznie w jakimś sensie jesteś odpychający dla kobiet, albo masz zbyt duże wymagania. Trudno powiedzieć. Mam takiego kumpla, w sumie to zaradny gość, ułożony bez nałogów i na dodatek całkiem przy kasie, z wyglądu mieszczący się w normie i zerowy odzew różowych na jego starania, w sumie sam tego nie rozumiem.
OP ZAPOMNIAŁEM HASŁO: @mazx: @Trucker_87:
Wzrost - 185cm, waga 80kg.

Wymagania to można mieć jak masz jakiś wybór xD
Nie mam wielkich wymagań. Mi wystarczy jak dziewczyna nie jest gruba i pusta jak typowe karyńsko. To odsiewa może z 50% z automatu

A co do bycia odpychającym, no i pewnie tu leży pies, tylko weź zgadnij dlaczego. Znajomi i znajome by mi powiedzieli bo ja jestem znany z tego
@AnonimoweMirkoWyznania
1) czy kiedykolwiek Ci się jakąś dziewczyną podobala i co z tym zrobiłes?
2) czy szukasz intensywnie dziewczyny czy czekasz aż sama do Ciebie przyjdzie do mieszkania albo wpadnie na Ciebie na ulicy? ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Bo samo z siebie się nic nie stanie
Mam trochę ponad ćwierć wieku


@AnonimoweMirkoWyznania: to Twoje życie się dopiero zaczyna i dopiero zaczniesz spotykać wartościowych ludzi
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Desperacja śmierdzi na kilometr. Owszem, nie ma co się zamykać w piwnicy, ale też chodzić wszędzie z premedytacją szukając kobiety ... to odpycha chyba jeszcze bardziej. Spróbuj się z jakąś zaprzyjaźnić. Masz jakieś hobby? Od tego wyjść najłatwiej.
@AnonimoweMirkoWyznania: słuchaj gościu sprawa wygląda tak , albo jesteś jakiś zniewieściały albo #!$%@? , jeśli to pierwsze to odpal tinderia przesuń wszystko w prawo uzyskasz na pewno kilka par napisz do każdej umów się na spotkanie uchlej je i wyjeb bo związku tam nie znajdziesz , jeśli nie pasuje ta opcja to zostań sam, realizuj pasje a jak chce ci się #!$%@?ć to idź na dziwki