Wpis z mikrobloga

@NickciN Ja uważam, że to tak jak z nauczycielami - to mało jeśli ktoś się stara.

Jak policjant dostaje adres złodzieja i po miesiącu przychodzi umorzenie to postaral sie, żeby zasłużyć na wypłatę, czy robi tyle ile musi a resztę ma gdzieś?

Moim zdaniem policjant powinien lepiej zarabiać niż teraz, ale pod warunkiem, że będzie dla ludzi a nie dla statystyk. Co mi z policji, która po otrzymaniu danych z GPS po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sierzant_Bagieta: a w drogowce druga pensja z tego co w łapę. Janusz nie #!$%@?, ze hajsu nie macie. Takim porządnym i drogim autem sie wozicie. Musicie krasc.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
( ͡ ͜ʖ ͡)
@NickciN: @Lrrr: 15k to mit. 15k to zarabiają nieliczni w IT. Czyli lead architekci którzy mają 1000x większą odpowiedzialność na głowie jak przeciętny policjant. Na dodatek mają 2x większe doświadczenie jak taki policjant. Średnia programistyczna w tym kraju to 8k netto i to #!$%@? mając ile? 7? 8 lat doświadczenia? Po tym czasie to jest sie wrakiem człowieka. Żyjącym od deadlinu do deadlinu.

Tylko kontraktorzy na smyczy niemieckich i brytolskich
@Windows98: Nie oglądałem całego filmu, ale żeby zarabiać 6k to trzeba być wysoko, a bagiet nie jest ;)
Większość policjantów zarabia w okolicach 4k (doliczając wszystkie bonusy).