Wpis z mikrobloga

@Sierzant_Bagieta: Czy powszechne jest poczucie wstydu czy przynajmniej niesmaku pośród policjantów ze sposobu w jaki uzyskaliście podwyżki, tzn. szantażując nadużywaniem zwolnień lekarskich podczas obchodów 100 lecia niepodległości kraju? Czy zamierzacie za to przeprosić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Windows98: gdyby faktycznie był taki wysoki próg wejścia do IT to nie byłoby aż tyle c-------o kodu, można narzekać na różne rzeczy ale na pewno nie na próg wejścia xD
  • Odpowiedz
@Folmi: Próg wejścia w normalną firmę i projekt jest mega wysoki. Do korpo biorą wszystkich, spróbuj pójść na kontrakt do zagranicznej firmy bez doświadczenia 2 czy 3 lat i studiów.
a Jak się dostaniesz mając doświadczenie to się okaże, że musisz troche dać krok w tył by zrobić dwa w przód. Także spokojnie. Jestem w IT od 2013 roku. Troche już widziałem.
  • Odpowiedz
@Dimi: tak sobie policzę na oko to z 4k na miesiąc i to mało pewne :) zawsze dodatki Ci mogą zabrać, za 3333 to tyle może ratownik /z instruktorem pływania na basenie zarobić i to lekkin czasowym kosztem :)
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: w Policji bez względu na zarobki i zaszeregowanie właściwie każde podanie o zapomogę (art. 110a ustawa o Policji) jest rozpatrzone pozytywnie. Wystarczy przedstawić w nim ponoszone wydatki jak czynsz, czy nawet suplementy diety i otrzymujesz dwie zapomogi w ciągu roku. Nie wiem czy nie wiedziałeś, czy żartujesz. W każdym razie należy Ci się i powinieneś o to wnioskować. Korpus cywilny również otrzymuje zapomogi z tego samego funduszu.
  • Odpowiedz